Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč

Garance výsledku

Garance vrácení peněz u sér na řasy a obočí

S našimi růstovými séry nemáte co ztratit. Jejich účinností jsme si totiž tak jistí, že vám můžeme zaručit viditelné výsledky do 3 měsíců. A pokud se ani při pravidelném používání sér nedostaví, jednoduše vám vrátíme celou částku.

Pořiďte jasné fotografie řas/obočí před, během a po používání našich sér. Ideální je pořizování alespoň 1 fotografie týdně.
Používejte naše séra přesně podle uvedených instrukcí v příbalovém manuálu. Nejlépe nám zdokumentujte i to, jak produkty používáte.
Po dokončení všech aplikací pořiďte jasnou závěrečnou fotografii s datem.
Pošlete nám fotografie před, během a po spolu s fotografiemi použitých produktů, a to do 120 dnů od odeslání objednávky.
U všech fotografií, především u první a poslední, je potřeba uvést datum pořízení.
Po schválení reklamace budou peníze vráceny na váš účet.
Reklamace, které nesplňují tato kritéria, nemusí být schváleny.

 

Ujistěte se, že fotografie před a po jsou pořízeny za podobných světelných podmínek, aby byly výsledky srovnatelné. Fotografie před a po musí obsahovat jasně čitelné datum. 

Reklamaci můžete uplatnit do 120 dnů od data odeslání zásilky. Pokud máte nějaké dotazy nebo chcete reklamaci uplatnit, kontaktujte nás prosím na info@denatura.cz a do předmětu uveďte „garance“.

 

Garance vrácení peněz u všech produktů

Garanci vrácení peněz nabízíme nejen u našich růstových sér, ale i u všech ostatních produktů. Pokud vám náš produkt z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete ho (i použitý) do 14 dnů jednoduše vrátit a my vám pošleme zpět peníze. 

Naše produkty se snažíme neustále vylepšovat – a bez zpětné vazby od vás, našich zákaznic, by to nebylo možné. Budeme proto rádi, když nám při vracení dáte vědět, proč vám produkt nevyhovoval. Samozřejmě to ale není podmínkou.

Jak postupovat při žádosti o vrácení peněz

Produkt, který vracíte, zabalte do obálky nebo krabičky. Přiložte k němu lísteček, na kterém bude vaše jméno, číslo objednávky a číslo bankovního účtu, na který chcete vrátit peníze. Zásilku nám následně pošlete prostřednictvím Zásilkovny za použití vratkového kódu 92432171.

Jakmile nám produkt dorazí, dáme vám vědět a do 14 dnů vám pošleme peníze na uvedený bankovní účet.

Pokud se s námi chcete podělit o důvod, proč vám naše produkty nevyhovovaly, můžete nám napsat na info@denatura.cz. Třeba společně najdeme jiný produkt, který pro vás bude vhodnější.