Doprava a dárek ZDARMA nad 900 Kč

SÉRUM NA OBOČÍ

V článku zjistíte, jak správně používat sérum pro podporu růstu obočí deNatura. Ukážeme vám rutinu, která by měla předcházet každému použití a která vám pomůže k maximálnímu výsledku. Tipy, které se v těchto řádcích dozvíte, radíme pečlivě dodržovat.

Navody-fotky-2
Pro maximální účinnost séra na obočí od deNatura, dodržujte jednoduchý a rychlý postup.
 

Jak sérum pro růst obočí funguje?

Obočí si žádá stejnou péči jako vlasy, řasy nebo nehty. Na trhu najdete spoustu sér na obočí, která spoléhají na škodlivé chemikálie. Tato séra mohou mít svůj efekt, z dlouhodobého hlediska však nepřináší nic dobrého. V deNatuře se zaměřujeme na produkty přírodní. Složení růstového séra obsahující např. kyselinu hyaluronovou, biotin, rostlinné extrakty nebo peptidy tvoří souhru, kterou si zamilujete. Tyto a další suroviny zajistí, že se po zhruba 3 měsících dočkáte kýženého výsledku – hustého a zdravě vypadajícího obočí. Speciální štěteček zároveň zajistí, aby se obsažené živiny dostaly tam, kam je potřeba.

Návod na použití séra na obočí deNatura krok za krokem

Každý recept na dobré jídlo má svůj přesný postup. Používání sér na řasy deNatura je úplně stejné. Pro dosažení maximálních výsledků je potřeba dodržovat správný postup. Není se však čeho bát. Jedná se o jednoduchou rutinu, kterou si oblíbíte.

Nejprve se podívejte videonávod, jak správně připravit obličej pro maximální vstřebání živin.

                                                                                             

1. Umyté ruce a vyčištěná pleť jsou základ úspěchu

Maminky nám od mala opakovaly, že umyté ruce jsou základ. Měly pravdu. Mytím rukou zabraňujeme roznášením bakterií a případným nemocem. Tento krok je prvním, který bychom měli udělat, když jdeme provádět naši každodenní kosmetickou rutinu.

Vyčištěná pleť je základní stavební kámen nejen pro zdravý růst vašeho obočí. V průběhu dne se na obličej dostanou nečistoty, které mohou zabránit vstřebávání živin obsažených v séru pro podporu růstu obočí. Špatně odlíčený obličej je tedy jeden z hlavních důvodů, proč některé zákaznice nedosáhnou výsledků, které by si přály. Bakterie a nečistoty na vašem obličeji zároveň mohou způsobit alergickou reakci. Reakce se projevuje např. zarudnutím v oblasti obočí.
 

Navody-fotky-3-2
Jedním z kroků před nanesením séra na obočí deNatura je vyčištění pleti.

2. Tonizace pleť pro správnou absorpci živin

Odličovací prostředek (v našem případě na olejové bázi) uvolní spoustu nečistot. Ty setřeme pomocí tonika (např. organická květová voda), které zároveň pleť připraví pro lepší absorpci živin obsažených v séru pro růst obočí. Jak na to? Na vatový tampon nakapeme tonikum a následně z celého obličeje a krku setřeme všechny uvolněné nečistoty a bakterie. Doporučujeme použít více tamponků (2+), aby byl obličej opravdu stoprocentně čistý.

3. Naneste sérum na obočí

Už jste si někdy vyčesávala obočí? Sérum na obočí se nanáší velice podobně. Vytaženým štětečkem aplikujte sérum na všechny části vašeho obočí. Na videu výše můžete vidět ukázku, jak by mělo správné nanesení vypadat. Samotné užívání séra na obočí od deNatura je tedy velmi jednoduché a zabere maximálně 10–15 sekund denně. 

2-2
Nanesení séra na obočí od deNatura zabere 10–15 sekund denně

4. Hydratační krém

Posledním krokem v naší rutině je hydratační krém, který dodá pleti další živiny zajišťující pružnost a lesk. Navíc vyhlazuje jemné vrásky spojené se stárnutím.

5. Pravidelnost je klíčem k úspěchu

Pokud zkoušíte sérum pro podporu růstu obočí poprvé, buďte hlavně trpělivá a dopřejte produktu dostatek času. Věřte, že vaše trpělivost se vyplatí a sérum ukáže, co umí.

Naši rutinu doporučujeme provádět každý den, nejlépe bez jediného vynechání. Shrneme to jednou větou – PRAVIDELNOST JE KLÍČEM K ÚSPĚCHU!

Pokud po měsíci neuvidíte výsledky, rozhodně to nevzdávejte! I to nejlepší víno musí uzrát. U někoho se progres dostaví rychleji, u někoho zase pomaleji. Proto naše kúra trvá 3 měsíce, které budou jistě stačit k získání krásného a výrazného obočí.

Držíme vám palce na vaší cestě za dlouhým, hustým a zdravým obočím!