Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč.

Jak používat vitamíny

Náš vitamínový komplex je navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout zdravých vlasů, nehtů i pleti. Slouží však také jako multivitamin, který doplní chybějící živiny. Vedle zdravých vlasů, nehtů a pleti pomáhá také s hormonální rovnováhou u žen. Podívejte se, jak kapsle správně užívat, aby se výsledky dostavily co nejdříve.

Jak funguje vitamínový komplex pro vlasy, pleť a nehty?

Náš vitamínový komplex je speciálně navržen pro potřeby žen. Obsahuje 27 aktivní látek v bioaktivní formě, které se maximálně vstřebávají a podporují zejména zdraví a krásu vlasů, pleti a nehtů. Působí ale také na zdraví hormonálního systému a správné fungování celého těla.

Jak používat vitamínový komplex

Kapsle s vitamíny jsou navrženy tak, aby vám poskytovala ideální dávku výživy a dobře se užívaly. Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete vitamíny užívat pravidelně a doplníte je o pestrou, vyváženou stravu.

Užívejte 2x denně 1 kapsli

Aby vitamíny v našem komplexu fungovaly co nejlépe, užívejte pravidelně každý den doporučenou dávku, tedy 2 kapsle. Pokud chcete využít plný potenciál našeho doplňku, je potřeba užívat jednu kapsli ráno po snídani a druhou večer po večeři. V případě, že budete brát 2 kapsle najednou, může se stát, že tělo nebude schopné vstřebat veškeré množství obsažených látek a výsledky se dostaví později.

Nezapomínejte na hydrataci

Kapsle samozřejmě pořádně zapijte sklenicí vody. Nezapomínejte ale na pravidelný pitný režim ani během dne. Dostatečná hydratace totiž účinky vitamínů podpoří a pomůže vám k ještě lepším výsledkům.