Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč

Jak používat vitamíny

Náš vitamínový komplex je navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout zdravých vlasů, nehtů i pleti. Slouží však také jako multivitamin, který doplní chybějící živiny. Vedle zdravých vlasů, nehtů a pleti pomáhá také s hormonální rovnováhou u žen. Podívejte se, jak kapsle správně užívat, aby se výsledky dostavily co nejdříve.

Jak funguje vitamínový komplex pro vlasy, pleť a nehty?

Náš vitamínový komplex je speciálně navržen pro potřeby žen. Obsahuje 27 aktivní látek v bioaktivní formě, které se maximálně vstřebávají a podporují zejména zdraví a krásu vlasů, pleti a nehtů. Působí ale také na zdraví hormonálního systému a správné fungování celého těla.

Jak používat vitamínový komplex

Kapsle s vitamíny jsou navrženy tak, aby vám poskytovala ideální dávku výživy a dobře se užívaly. Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete vitamíny užívat pravidelně a doplníte je o pestrou, vyváženou stravu.

Užívejte 2x denně 1 kapsli

Aby vitamíny v našem komplexu fungovaly co nejlépe, užívejte pravidelně každý den doporučenou dávku, tedy 2 kapsle. Pokud chcete využít plný potenciál našeho doplňku, je potřeba užívat jednu kapsli ráno po snídani a druhou večer po večeři. V případě, že budete brát 2 kapsle najednou, může se stát, že tělo nebude schopné vstřebat veškeré množství obsažených látek a výsledky se dostaví později.

Nezapomínejte na hydrataci

Kapsle samozřejmě pořádně zapijte sklenicí vody. Nezapomínejte ale na pravidelný pitný režim ani během dne. Dostatečná hydratace totiž účinky vitamínů podpoří a pomůže vám k ještě lepším výsledkům.

 

Michaela Gorčíková Nutriční poradce a vývoj produktů

Na starosti mám analýzu, testování a vývoj nových produktů. Mýma rukama projde každý produkt, který se snažím doladit do nejmenšího detailu. Jsem také nutriční terapeutka, proto je zdravý životní styl mou neodmyslitelnou součástí. Miluji jídlo, silový trénink a pohodu u sledování seriálů.

Chcete návod ve slovenštině?

Pak vás určitě potěší, že návod na to, jak používat náš vitamínový komplex, teď najdete i na našem slovenském webu!

Číst ve slovenštině