Narozeninové slevy 23 % na vše a velká soutěž! 🎉

Co jsme si pro vás připravili na oslavu 3. narozenin?

Narozeninovou soutěž o ceny v hodnotě 60 000 Kč
Denní Instagram soutěže o produkty dle výběru

Jak se zapojit do narozeninové soutěže a co mohu vyhrát?

  • Nakoupit v období narozeninová akce od 11. do 18.7. a automaticky se dostanete do slosování o ceny v hodnotě 60 000 Kč.
  • Vyhrát můžete například Wellness pobyt nebo produkty deNatury v hodnotě až 10 000 Kč. Vítězů bude dohromady 10!
  • Vítěze vylosujeme do týdne od ukončení akce.

Jak se zapojit do denní soutěže a co můžu vyhrát?

  • Každý den budeme zveřejňovat 1 otázku na našem Instagramu.
  • Ze všech odpovědí vylosujeme 1 výherní a autorka si bude moci vybrat produkt dle vlastního výběru.
  • Produkt zašleme na adresu do 7 dnů po skončení akce.

Co mohu vyhrát?

Wellness poukaz v hodnotě 10 000 Kč

+ Výběr produktů v hodnotě 10 000 Kč
Sledovat instagram Podmínky soutěže
 

Nejoblíbenější produkty v akci

-23 %
1 152 Kč
1 497 Kč
-23 %
382 Kč
497 Kč
-23 %
2 305 Kč
2 994 Kč
Chci využít 23% slevu!

Livestream s koučkou Denisou

Denisa Robins NLP koučka a lektorka

Denisa je jedinečná svou schopností kombinovat kreativní vhled, optimismus a Soucitné dotazování, aby vám pomohla rozkrýt vaši pravou podstatu a zvýšit flexibilitu v životních změnách. Věříme, že livestream vám přinese porozumění sobě samým, odvahu a sebevědomí, ať už pracujete na osobních cílech nebo na těch kariérních.

15.7. od 18:30 se na našem Instagramu uskuteční livestream s koučkou Denisou na téma sebevědomí a sebehodnota. Zde najdete náš list pro poznámky z livestreamu

 

Reference poslední výherkyně

Tereza Š.Výherkyně loňské soutěže
„Dobrý den, chtěla bych se podělit o svou skvělou zkušenost s wellness víkendem, který jsem vyhrála díky vaší narozeninové soutěži. S kamarádkou jsme si opravdu víkend plný relaxace užily. Jelikož jsem samoživitelka, bylo zvláštní o víkendu neslyšet co chvíli „MAMI?!“, ale relaxovat, ležet zabalená v dece nebo ve vyhřáté vinné lázni v teplíčku 20 minut a poslouchat TICHO! Opravdu jsem si užívala každý moment. Kromě wellness jsme se také vydaly na procházky po okolí, což bylo příjemné zpestření. Tento wellness víkend byl moje první výhra v životě a musím říct, že se opravdu povedla. Ještě jednou vám moc děkuji za tuto úžasnou příležitost.”

Časté dotazy

Je možné nechat si zboží zaslat na Slovensko?

Ano, odeslání na Slovensko je u nás možné s pomocí dopravce DPD a Zásilkovny.

Mohu zboží vrátit?

Pokud u nás nakupujete jako spotřebitel, máte právo do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od smlouvy – to znamená poslat nám zpět zboží a nechat si vrátit zaplacenou částku. Podrobné informace o podmínkách vrácení zboží a o tom, jak při vracení postupovat, najdete v obchodních podmínkách.

Co když mi přijde poškozené nebo chybné zboží?

Pokud vám přijde vadné zboží nebo vám omylem zašleme jiný produkt, než jste si objednali, budeme se snažit problém co nejrychleji vyřešit. V takovém případě chybu zdokumentujte a kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Více informací o reklamacích najdete v obchodních podmínkách.

Jak funguje sérum na řasy?

Sérum na řasy deNatura má jasný úkol – pomocí přírodních složek, jako jsou například rostlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, učinit vaše řasy delší, plnější a silnější než kdy předtím. Jednotlivé látky posilují folikuly vašich řas a po pár týdnech viditelně prodlouží jednotlivé řasy a zvětší jejich objem. Přírodní cestou tak pomůže vašim řasám k vysněnému růstu. Naše složení je vědecky i klinicky ověřené. Stejně tak funguje také sérum na obočí, které vám při pravidelném používání obočí zahustí, obvykle ztmaví a především celkově zvýrazní.

Za jak dlouho uvidím výsledky se sérem na řasy a obočí?

Viditelné výsledky během používání séra na řasy a obočí deNatura se mohou lišit v závislosti na individuálních faktorech, jako je např. aktuální růstový cyklus řas/obočí, celkové zdraví, životní styl atd. Velká část lidí začne nicméně pozorovat první známky zlepšení, jako je zvýšená pevnost a lesk řas, během 2–4 týdnů pravidelného používání. Pro dosažení maximálních výsledků v délce a objemu řas je potřeba používat sérum pravidelně celé 3 měsíce. Je důležité pamatovat na to, že trpělivost a pravidelnost jsou klíčové pro dosažení optimálních výsledků. Můžete se podívat na výsledky našich zákaznic ZDE a zjistit jak probíhala proměna u ostatních.

Je sérum vhodné pro citlivé oči?

Naše sérum na řasy vyzkoušely stovky žen, které měly citlivé oči. Pokud však máte pocit, že by vaše oči nemusely sérum na řasy přijmout kladně, před aplikací na samotné oči naneste malé množství séra na kousek kůže na vnitřní straně zápěstí a sledujte reakci po dobu 24 hodin. Pokud se objeví zarudnutí, svědění, otoky nebo podráždění, pravděpodobně máte alergickou reakci na některou ze složek a měli byste přestat sérum používat. V takovém případě nás prosím kontaktujte.

Co když po 3 měsících používání séra neuvidím výsledky?

U sér na řasy a obočí garantujeme viditelné výsledky do 3 měsíců. Tato záruka je založena na speciálně sestaveném účinném složení, klinických testech a zkušenostech našich zákaznic. Pokud se ale přesto stane, že po 3 měsících používání séra neuvidíte žádné výsledky, máte právo na vrácení peněz.

Proč bych si měla pořídit vaši řasenku?

Objemová řasenka s černým pigmentem vám kromě dokonalého objemu dodá i výživu pro zdravý růst a údržbu řas – obsahuje několik surovin z našeho skvělého séra na řasy. Těšit se můžete na dokonalý objem, skvělou výdrž, žádné obtiskávání a výživu, o kterou se postará kyselina hyaluronová, vitamíny, minerály a biotin.

Řasenka je voděodolná. Jak ji šetrně odlíčit?

Návod, jak správně odlíčit řasenku deNatura, naleznete zde: https://www.denatura.cz/objemova-rasenka-denatura/

Kde najdu složení produktů?

Ve všech našich produktech najdete účinné kombinace ověřených aktivních látek s co nejvyšším podílem přírodních složek. Naším cílem je vyvíjet originální receptury, které stojí na šetrných a kvalitních surovinách, jejichž účinnost prokázaly i vědecké studie. Zajímá vás, jaké účinné látky jsme pro naše produkty vybrali? Prohlédněte si kompletní složení produktů.