Doprava a dárek ZDARMA nad 900 Kč

SÉRUM NA ŘASY

V tomto návodu zjistíte, jak správně používat sérum pro podporu růstu řas deNatura. Ukážeme vám rutinu, která by měla předcházet každému použití a která vám pomůže k maximálnímu výsledku. Tipy, které se v těchto řádcích dozvíte, radíme pečlivě dodržovat.

5-2
Pro maximální účinnost séra na řasy od deNatura dodržujte jednoduchý a rychlý postup.

Jak sérum pro růst řas funguje?

Nejde jen o vlasy, pleť či nehty. I vaše řasy potřebují péči k tomu, aby byly zdravé a dlouhé. Některá séra na řasy se zaměřují na přírodní složky, které posílí řasy od kořínků až po konečky, zatímco jiná se spoléhají na škodlivé chemikálie. My v deNatuře se od začátku soustředíme na přírodní složení. Všechny produkty, včetně sér pro růst řas, mají čistě organické složení. Biotin, kyselina hyaluronová, rostlinné extrakty, vitamíny a peptidy tvoří dokonalou formuli, která zajistí stoprocentní účinek. Spojení všech složek vyživí řasy od kořínků až po konečky. Stejně jako u rostlin v přírodě začíná i u řas jejich zdraví od kořene. 

Návod na používání séra na řasy deNatura krok za krokem

Každý recept na dobré jídlo má svůj přesný postup. Používání sér na řasy deNatura je úplně stejné. Pro dosažení maximálních výsledků je potřeba dodržovat správný postup. Není se však čeho bát. Jedná se o jednoduchou rutinu, kterou si oblíbíte.

Nejprve se podívejte videonávod, jak správně připravit obličej pro maximální vstřebání živin.

                                                                                                          

1. Umyté ruce a vyčištěná pleť jsou základ úspěchu

Umytí rukou by měl být návyk každého z nás, nejen před čištěním pleti. Zabraňujeme tím roznášení bakterií a potenciálním nemocem. Proto jsou umyté ruce v našem postupu bod číslo 1. K umytí můžete použít např. antibakteriální mýdlo a vodu.

Základní stavební kámen, nejen pro zdravý růst řas, je vyčištěná pleť. Během dne se na váš obličej usadí spoustu nečistot a bakterií, které mohou séru pro podporu růstu řas bránit ve vstřebávání. 

Špatně vyčištěná pleť je tedy jeden z hlavních důvodů, proč se některé klientky nedočkají výsledků, které si na začátku vysnily. Nečistoty zároveň zvyšují riziko alergické reakce, která se projevuje např. zarudnutím očního okolí. A to přece nikdo nechce. Oči jsou jednou z nejcitlivějších částí našeho těla, proto je potřeba o ně důstojně dbát.  

Navody-fotky-3-2
Jedním z kroků před nanesením séra na řasy deNatura je vyčištění pleti.

2. Tonizace pleti pro správnou absorpci živin

K setření nečistot, které uvolnil odličovací olej, použijeme tonikum (např. organickou květovou vodu), které zároveň připraví pleť pro lepší absorpci živin ze séra na řasy. V našem případě nakapeme tonikum na odličovací tampon, kterým jemně setřeme nečistoty z celého obličeje. Ke stírání doporučujeme použít více tamponů. Jakmile po setření uvidíte, že je tampon čistý, pleť je připravena na přijetí živin ze séra na řasy a hydratačního krému. Máme díky tomu jistotu, že je pleť opravdu zbavena všech nečistot.

3. Naneste sérum na řasy

Máte zkušenost s tekutými očními linkami? Máte vyhráno. Sérum na podporu růstu řas se nanáší úplně stejně, jen to není taková „piplačka“. Štěteček jednoduše přiložíte těsně nad kořínky vašich řas a od vnitřního koutku k vnějšímu jedním tahem nanesete sérum. Na obrázku níže můžete vidět, kam sérum nanášet. Samotné užívání séra na řasy od deNatury je tedy velmi jednoduché a zabere maximálně 10–15 sekund denně.

4_2
Nanášení séra deNatura zabere jen 10–15 sekund denně.
 

4. Hydratační krém

Hydratační krém je posledním krokem. Dodává pleti další živiny, které zajišťují lesk a pružnost vaší pleti. Zároveň vyhlazuje jemné vrásky spojené se stárnutím.

5. Pravidelnost je klíčem k úspěchu

Pokud zkoušíte sérum na podporu růstu řas poprvé, je nutné dát mu dostatek trpělivosti a času. Nejdůležitější je však dodržovat pravidelnost, aby sérum mohlo ukázat, co v něm opravdu je!

Co to znamená? Používejte řasové sérum opravdu každý den, nejlépe bez jediného vynechání. U každého se výsledky dostaví v jiném čase – u někoho dříve, u někoho později. Finální výsledek je však u každého stejný – zdravé, dlouhé a husté řasy, které se u některých i krásně zatočí. Znovu tedy zopakujeme – PRAVIDELNOST JE KLÍČEM K ÚSPĚCHU!


3 ml roztoku vám vystačí na 12 týdnů pravidelného užívání. Tato doba je z pohledu všech našich zákaznic dostačující k dosažení výsledku.

Držíme vám palce na vaší cestě za dlouhými, hustými a zdravými řasami!