Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč

Jak používat objemovou řasenku

Na nanesení řasenky není nic těžkého. Pokud ale chcete, aby vaše řasy působily přirozeně, plně a zkrátka dokonale, přečtěte si náš návod. Najdete v něm totiž několik praktických tipů a triků, které vám pomohou dosáhnout co nejlepšího výsledku.

Jak objemová řasenka funguje?

Úkolem řasenky je zvýraznit řasy a vytvořit plnější dojem – od naší objemové řasenky toho ale můžete očekávat mnohem více. Objemová řasenka deNatura vám zajistí maximální objem, který vydrží celý den, a kromě toho řasám díky účinnému přírodnímu složení s kyselinou hyaluronovou, vitamíny, minerály a biotinem dodá výživu. Přispěje tak k jejich zdraví a dlouhodobému růstu. Navíc se nanáší pomocí vylepšeného kartáčku, který zajistí rovnoměrné rozložení řasenky a natočení řas.

Kromě účinného složení s výtažky z růstového séra jsme při vývoji objemové řasenky mysleli i na to, aby se co nejlépe nanášela a také odličovala. Není na tom tedy nic těžkého. Pro jistotu jsme ale vytvořili podrobný návod, který vás aplikací i odlíčením objemové řasenky provede.

Jak nanést objemovou řasenku deNatura

Objemová řasenka je vybavena dokonalým kartáčkem, který udělá polovinu práce za vás. Abyste ale měla jistotu opravdu dokonalého výsledku a přirozeného vzhledu řas, přečtěte si náš návod a podívejte se na video.

1. Natočte řasy

Než začnete nanášet řasenku, použijte kleštičky a řasy natočte. Vaše řasy tak budou výraznější a rozzáří celý obličej ještě předtím, než použijete řasenku. Zaměřte se hlavně na řasy na vnější straně oka, které bývají „povislé“ a vytvářejí unavený dojem.
Kleštičky na řasy jsou zcela bezpečné, pokud s nimi zacházíte správně a šetrně. Vždy je ale používejte pouze na nenalíčené řasy! Pokud se pokusíte natočit řasy, na kterých je řasenka, dost možná je polámete.

2. Rovnoměrně aplikujte řasenku

Po natočení přichází na řadu samotná aplikace řasenky. Kartáček jemně přiložte ke kořínkům a nanášejte řasenku plynulými pohyby směrem nahoru. Soustřeďte se hlavně na to, abyste řasenkou rovnoměrně pokryla všechny řasy.

Díky novému, vylepšenému kartáčku řasy dokonale natočíte.
Díky novému, vylepšenému kartáčku řasy dokonale natočíte.

3. Oddělte slepené řasy

Po aplikaci řasenky mohou být řasy trochu slepené. To jednoduše vyřešíte za pomoci oddělovače. Stačí řasy od kořínků směrem nahoru opatrně rozčesat. Řasy se tak spolehlivě oddělí a získají přirozený vzhled.

Jak odlíčit objemovou řasenku deNatura

U odolných řasenek, které vydrží celý den, může nastat problém při snaze o odlíčení. S naší objemovou řasenkou se to ale nestane. Navrhli jsme ji tak, aby vás nezklamala ani u vody, v zimě či při sportu, ale také aby vám její odličování nedělalo velké potíže.

1. Důkladně si umyjte ruce

Odličování, nanášení krému, čištění pleti… zkrátka pokaždé, když se budete dotýkat obličeje, začněte nejprve důkladným umytím rukou. Jinak vám hrozí podráždění očí a zanesení bakterií.

2. Odličte řasenku vodou

Po umytí rukou můžete vodu rovnou nechat téct. Navlhčenými prsty začněte řasenku opatrně stahovat z řas, a to směrem od kořínků ke konečkům. Použijte při tom vlažnou vodu – ne horkou, která by mohla podráždit okolí očí (proto není vhodné řasenku odličovat ve sprše).

3. Dokončete odlíčení šetrným odličovačem

Většinu řasenky zvládnete bez problému odlíčit vodou, ale většinou z řas nedostanete úplně všechny zbytky produktu. Po odlíčení vodou proto použijte šetrný odličovač, jako je například odličovací mléko, a odstraňte zbytky řasenky. Postupujte ale opatrně, abyste za řasy zbytečně netahala a nepoškodila je.
Po odlíčení řasenky a zbytků make-upu obličej opláchněte vodou a jemně osušte ručníkem. Nezapomeňte po odlíčení pokožku dostatečně hydratovat.

Monika Matějková Profesionální kosmetička a testování produktů

Jsem profesionální kosmetička a v deNatuře pomáhám při testování a vývoji nových produktů. Kromě toho mne můžete vidět i na fotkách a videích, které tvoříme. Ve volném čase ráda sportuji, peču a hlavně zkouším různé nové kosmetické produkty.

Chcete návod ve slovenštině?

Pak vás určitě potěší, že návod na to, jak aplikovat objemovou řasenku, teď najdete i na našem slovenském webu!

Číst ve slovenštině