Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč

Staň se součástí deNatury

Přidej se do našeho týmu!

Když jsme deNaturu zakládali, ani ve snu nás nenapadlo, jak rychle si ji zákaznice zamilují. Z malého projektu několika kamarádů jsme během pár let vybudovali jednu z předních českých značek přírodní kosmetiky – a ještě nás toho hodně čeká. Teď hledáme parťáky, kteří u toho chtějí být s námi!

Koho aktuálně hledáme?

S tím, jak roste naše značka, se rozšiřuje i náš tým. Hledáme do něj lidi, kteří ve své práci rádi vidí smysl a mají chuť přinášet vlastní nápady a iniciativu. Nejsi to náhodou právě ty?

Proč se ti u nás bude líbit?

  • Jsme tým. Zní to jako klišé, ale u nás opravdu táhneme za jeden provaz. Společně řešíme zádrhely a společně slavíme úspěchy.
  • Rosteme. Naše značka roste skoro tak rychle jako řasy po použití našeho séra. :) Práce u nás je skvělý způsob, jak se za krátkou dobu posunout o pořádný kus dál a naučit se spoustu nového.
  • Dáme ti svobodu. Jde nám o to, aby všechno fungovalo – a ne o to, abys trávil/a osm hodin v kanceláři. Pokud je na tebe spoleh, dostaneš u nás spoustu volnosti.
  • Baví nás to, co děláme, a i v pondělí ráno jsme pozitivně naladění! Snažíme se zkrátka o příjemnou atmosféru, ve které se dobře pracuje.

Jak jsme si tě vysnili?

  • Hledáš práci, která tě bude bavit. Nespokojíš se se zaměstnáním, které tě nenaplňuje, a chceš dělat něco smysluplného.
  • Chceš být součástí projektu. Jen tak si to v práci „odsedět“ není tvůj styl. Rád/a přispíváš vlastním nápadem, podílíš se na chodu projektu a záleží ti na tom, aby byl úspěšný.
  • Je na tebe spoleh. K práci přistupuješ zodpovědně, a když něco slíbíš, tak to taky uděláš.
  • Nevíš všechno… ale chtěl/a bys. :) Chuť učit se je pro nás mnohem důležitější než hromada znalostí.

Na čem nám v deNatuře záleží

Prodáváme produkty, které sami používámeVšechnu kosmetiku nejprve zkoušíme na sobě, našich přítelkyních, kamarádkách a testerkách, abychom si byli jistí, že je 100% účinná a snadno se používá.
Vyrobeno z přírodních složekPřírodní krása je podle nás ta nejlepší. Proto vyrábíme kosmetiku z přírodních složek a aktivních látek, které společně vytvářejí jedinečnou účinnou kombinaci.
Garantujeme vrácení peněz v případě nespokojenostiStojíme si za účinností všech našich produktů. Zákaznicím proto garantujeme vrácení peněz, pokud s nimi nejsou z jakéhokoliv důvodu spokojené.
Dáváme přednost kvalitě před kvantitou Věříme, že i v kosmetice platí méně je více. Proto nabízíme méně produktů, ve kterých se snadno vyznáte a jsou vyladěné k dokonalosti.
Zakládáme si na upřímnosti. Udržitelné výsledkyZakládáme si na upřímnosti. Neslibujeme vám zázraky na počkání, ale dlouhotrvající a udržitelné výsledky založené na letech výzkumu a zkušeností.