Slavíme MDŽ! Sleva 15 % na celý sortiment jen do 8.3. s kódem MDŽ15

Staň se součástí deNatury

Přidej se do našeho týmu!

Když jsme deNaturu zakládali, ani ve snu nás nenapadlo, jak rychle si ji zákaznice zamilují. Z malého projektu několika kamarádů jsme během pár let vybudovali jednu z předních českých značek přírodní kosmetiky – a ještě nás toho hodně čeká. Teď hledáme parťáky, kteří u toho chtějí být s námi!

Koho aktuálně hledáme?

S tím, jak roste naše značka, se rozšiřuje i náš tým. Hledáme do něj lidi, kteří ve své práci rádi vidí smysl a mají chuť přinášet vlastní nápady a iniciativu. Nejsi to náhodou právě ty?

Šikovný markeťák / markeťačka

Hledáme Markeťáka / markeťačku se zkušenostmi z e-commerce(min. 2 roky), který/á nám pomůže ovládnout nejen český trh, ale i další evropské země, do kterých budeme expandovat. Někoho, kdo má rád výzvy, chce se učit nové věci a bude s námi růst.

FulltimeMísto výkonu: Remote, Česká LípaHPP
Tvůrce obsahu

Koho hledáme? Kreativního člověka s citem pro detail, který s námi bude růst nejen v rámci České republiky, ale i v zahraničí. Umí dělat poutavé fotky i video od prvního záběru až po konečný výstup. Nevadí mu stát za kamerou ani před ní.

FulltimeMísto výkonu: Remote, Česká LípaHPP

Proč se ti u nás bude líbit?

  • Jsme tým. Zní to jako klišé, ale u nás opravdu táhneme za jeden provaz. Společně řešíme zádrhely a společně slavíme úspěchy.
  • Rosteme. Naše značka roste skoro tak rychle jako řasy po použití našeho séra. :) Práce u nás je skvělý způsob, jak se za krátkou dobu posunout o pořádný kus dál a naučit se spoustu nového.
  • Dáme ti svobodu. Jde nám o to, aby všechno fungovalo – a ne o to, abys trávil/a osm hodin v kanceláři. Pokud je na tebe spoleh, dostaneš u nás spoustu volnosti.
  • Baví nás to, co děláme, a i v pondělí ráno jsme pozitivně naladění! Snažíme se zkrátka o příjemnou atmosféru, ve které se dobře pracuje.

Jak jsme si tě vysnili?

  • Hledáš práci, která tě bude bavit. Nespokojíš se se zaměstnáním, které tě nenaplňuje, a chceš dělat něco smysluplného.
  • Chceš být součástí projektu. Jen tak si to v práci „odsedět“ není tvůj styl. Rád/a přispíváš vlastním nápadem, podílíš se na chodu projektu a záleží ti na tom, aby byl úspěšný.
  • Je na tebe spoleh. K práci přistupuješ zodpovědně, a když něco slíbíš, tak to taky uděláš.
  • Nevíš všechno… ale chtěl/a bys. :) Chuť učit se je pro nás mnohem důležitější než hromada znalostí.

Na čem nám v deNatuře záleží

Prodáváme produkty, které sami používámeVšechnu kosmetiku nejprve zkoušíme na sobě, našich přítelkyních, kamarádkách a testerkách, abychom si byli jistí, že je 100% účinná a snadno se používá.
Vyrobeno z čistě přírodních složekPřírodní krása je podle nás ta nejlepší. Proto vyrábíme kosmetiku z čistě přírodních složek, které společně vytvářejí jedinečnou účinnou kombinaci.
Garantujeme vrácení peněz v případě nespokojenostiStojíme si za účinností všech našich produktů. Zákaznicím proto garantujeme vrácení peněz, pokud s nimi nejsou z jakéhokoliv důvodu spokojené.
Dáváme přednost kvalitě před kvantitou Věříme, že i v kosmetice platí méně je více. Proto nabízíme méně produktů, ve kterých se snadno vyznáte a jsou vyladěné k dokonalosti.
Zakládáme si na upřímnosti. Udržitelné výsledkyZakládáme si na upřímnosti. Neslibujeme vám zázraky na počkání, ale dlouhotrvající a udržitelné výsledky založené na letech výzkumu a zkušeností.