Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč

Velkoobchodní spolupráce s kosmetickými salony

Vlastníte kosmetický salon nebo kamenný obchod? Nabízejte produkty deNatura!

 

Proč s námi spolupracovat?

Poskytněte vašim klientům funkční a přírodní kosmetiku za dostupnou cenu a zároveň vydělávejte peníze, díky přívětivé marži.

Máme přes 20 000 spokojených zákaznic
Pyšníme se stovkami pozitivních recenzí
Produkty nefungují nebo nevyhovují? Vrátíme vám peníze!
Díky individuálnímu přístupu zajistíme spolupráci na míru

Co získáte při spolupráci s námi?

  • Produkty ZDARMA na vyzkoušení Chceme, abyste měla s produkty vlastní zkušenost. Proto vám na začátku ihned pošleme část naší nabídky ZDARMA k vyzkoušení.
  • Vysoká marže Marži jsme nastavili tak, aby se vám prodej našich produktů vyplatil.
  • Marketingový a školící materiál Díky školení a marketingovým materiálům budete o produktech dobře informováni a jejich prodej bude jednodušší.

Základní podmínky spolupráce

  • Minimální obj. 5 000 Kč s DPH.
  • Ctění MO cen uvedených na webových stránkách https://www.denatura.cz/.
  • Nebudete prodávat produkty veřejně online (v tuto chvíli máme zájem o spolupráci pouze s kamennými prodejnami).
 
Zaregistrovat se
 

Jak probíhá registrace a spolupráce?

Kliknete na tlačítko “zaregistrovat se”, které vás přesměruje na registrační stránku.
Jako typ zákazníka zvolíte Velkoobchodní odběratel, vyplníte náležitosti a dokončíte registraci.
E-mailem vám pošleme velkoobchodní podmínky k odsouhlasení (vše probíhá elektronicky, nemusíte nic tisknout).
Zkontrolujeme uvedené údaje a IČO. Následně vaši registraci autorizujeme. Stanete naším partnerem, díky čemuž vám zašleme vše, co jsme si pro velkoobchodní spolupráce připravili.
Můžete objednávat za velkoobchodní ceny!
Zaregistrovat se

Reference

Gabriela B.Profesionální kosmetička
„Jsem kosmetička a mnoho mých klientek se mě ptalo na doporučení nějakého séra na růst řas a obočí. Rozhodla jsem se proto nějaká séra vyzkoušet a vždy jsem musela hned na začátku přestat, protože mě pálily oči. Po dlouhém hledání a zkoumání jsem narazila na firmu deNatura a zkusila jsem díky ceně, která je oproti ostatním značkám sér výrazně nižší, si objednat sérum na řasy. Obavy jsem měla, ale úplně zbytečné. Dnes už používám sérum na řasy a obočí 4 měsíce a nejenže oči, které mám citlivé, mě nepálí, ale také cca po 2 měsících jsem viděla výsledky. Řasy se mi opravdu prodloužily, zahustily i ztmavly.”

Časté dotazy k velkoobchodní spolupráci

Kdo se může stát velkoobchodním partnerem?

Velkoobchodním partnerem se může stát každý, kdo provozuje kosmetický, kadeřnický nebo nehtařský salon, který má zapsané IČO.

Aktuálně nehledáme žádné internetové obchody, které by nabízely naše produkty. V rámci online prostředí si chceme zachovat unikátnost a dosáhnout tak toho, že produkty deNatura lze koupit pouze na www.denatura.cz, nebo u našich velkoobchodních partnerů po celé ČR.

Chcete se stát jedním z našich partnerů? Zaregistrujte se jako velkoobchodní odběratel

Jaký je proces registrace, pokud se chci stát velkoobchodním partnerem?

Proces registrace na našem e-shopu je rychlý a jednoduchý.

Klikněte na tlačítko “Registrovat” zde na stránce, které vás přesměruje na registrační stránku.

  1. Typ zákazníka zvolíte “Velkoobchodní odběratel”, vyplníte náležitosti a dokončíte registraci.
  2. E-mailem vám pošleme velkoobchodní podmínky k odsouhlasení (vše probíhá elektronicky, nemusíte nic tisknout)
  3. Jakmile nám pošlete souhlas s podmínkami, vaši registraci potvrdíme a autorizujeme váš účet. Ve zprávě stačí uvést: “Souhlasím s velkoobchodními podmínkami ve spolupráci s deNatura s.r.o.” V tu chvíli po přihlášení k vašemu účtu uvidíte na našem e-shopu velkoobchodní ceny jednotlivých produktů včetně speciálních balíčků, určených pouze vám.
  4. Poté, co budeme mít odsouhlasené vše potřebné, vám zašleme propagační a školící materiály, které vám pomohou při nabízení a prodávání produktů deNatura. Zároveň vám zašleme dotazník, ve kterém si vyberete 3 produkty, které chcete zdarma vyzkoušet.
Jaké jsou výhody spolupráce s e-shopem deNatura jako velkoobchodním partnerem?

Výhod je hned několik. Jednou z hlavních marže až 35 %, kterou získáte. Dále budete mít možnost stát se součástí deNatury. Budete se moci podílet na testování nových produktů zdarma. Vaše slovo pro nás bude mít velkou váhu a my tak budeme tvořit kosmetiku, která vám bude maximálně vyhovovat. Chceme udržovat individuální přístup ke každému partnerovi a maximálně tak vyhovět požadavkům, které budete mít. Spoustu dalších výhod naleznete ve velkoobchodních podmínkách.

Jaké jsou dostupné platební metody pro velkoobchodní objednávky?

Máte možnost zaplatit všemi tradičními způsoby. Tedy online platba kartou, převodem, ale i dobírkou. Je to z toho důvodu, že v rámci B2B fungujeme stejně jako v B2C. Nakupujete v prostředí e-shopu, nikoliv pomocí e-mailových zpráv, vystavování faktur atd. Snažíme se, aby pro vás nákup byl co možná nejjednodušší.

Jaké jsou možnosti dopravy?

Možnosti dopravy máte stejné jako naši koncový zákazníci. Můžete si vybrat z dopravů Zásilkovny, DPD, nebo Česká pošta. Ještě je potřeba říct, že ke každé vaší objednávce získáte dopravu ZDARMA.

Mohu požádat o vzorky produktů pro testování před plným nákupem?

Je pro nás velice důležité, aby všichni naši partneři měli s produkty deNatura vlastní zkušenost. Pokud sami klienti uvidí, že produkty používáte a fungují, nebudou mít jediný důvod jim nevěřit. Proto jsme se rozhodli, že vám po registraci dáme na výběr, které produkty chcete vyzkoušet. Za začátku vám tedy zašleme 3 produkty zdarma dle vašeho výběru. Jakmile bude celková hodnota všech vašich objednávek více než 5000 Kč, zašleme vám na vyzkoušení i zbytek produktů, které jste v prvním výběru nezvolila.

Nabízíte marketingovou podporu pro naše e-shopové aktivity jako velkoobchodní partner?

Snažíme se našim partnerům co nejvíce pomoci při úspěšné distribuci produktů deNatura a zajistit, aby se naše kosmetické produkty u vás v salonu prodávaly s maximálním úspěchem. S tímto cílem jsme pro vás připravili speciální propagační materiály, které můžete využít.

Materiály pro propagaci vám zašleme po vaší registraci. Registrovat se můžete zde https://www.denatura.cz/registrace/

Jaké jsou vaše nejprodávanější produkty a jaké jsou jejich vlastnosti?

Naše nejprodávanější produkty jsou séra na řasy, obočí, vitamínový komplex a hydratační sérum. Všechny naše produkty se pyšní obsahem kvalitních přírodních složek a výsledky, které se v 99 % případů dostaví. Výsledky našich sér naleznete zde: https://www.denatura.cz/pred-a-po/. Pokud vás zajímá více o našich produktech, mrkněte se zde: https://www.denatura.cz/denatura/

Více klíčových vlastností, které vám pomohou s prodejem našich produktů ve vašem salonu naleznete ve školení, které vám po registraci poskytneme.. Registrovat se můžete zde https://www.denatura.cz/registrace/.

Jaký je váš standardní dodací čas pro velkoobchodní objednávky?

Jakmile k nám vaše objednávka dorazí, uděláme maximum pro to, abychom ji co možná nejdříve odeslali. Na váš balíček se tedy můžete těšit za 1-3 dny v závislosti na dni, kdy objednávku uskutečníte.

Máte jakýkoliv další dotaz?

V takovém případě nás neváhejte kontaktovat na velkoobchod@denatura.cz, nebo čísle +420 608 547 655.