Skutečné ženy, skutečné výsledky

Česká značka přírodní kosmetiky se zaměřením na ženy a slečny, které chtějí ze síly přírody vytěžit maximum.

Produkty deNatura budou ty poslední, které vyzkoušíte. Proč?

Funkční přírodní složení Už si nemusíte vybírat mezi přírodním složením a funkčními kosmetickými produkty. Naše produkty splňují obě kritéria.
100% garance vrácení peněz Za našimi produkty si stojíme a garantujeme jejich kvalitu a účinnost. Pokud nejste spokojeni s výsledky sér, vrátíme vám peníze.
Kosmetika vyvinutá odborníky Všechny produkty vyvíjíme společně s kosmetičkami, nutričními poradci, vývojáři a dalšími odborníky. Proto se na jejich účinnost a bezpečnost můžete spolehnout.
Přírodní krása Přírodní krása je podle nás ta nejlepší. Proto vyrábíme kosmetiku, která podpoří zdraví celého těla a podtrhne vaši přirozenou krásu.

Příběhy zákaznic a testerek po 90 dnech

Řasy po 3 měsících byly dlouhé, jako když mi bylo 20.

Hodnotí: sérum na řasy

„O séru na řasy a obočí od deNatury jsem poprvé slyšela od své dcery, u které jsem viděla krásné výsledky. Vzhledem k mému jsem věku jsem žádné velké účinky neočekávala, ale opak byl pravdou. Řasy po 3 měsících byly dlouhé, jako když mi bylo 20. Sérum na obočí krásně vyplnilo mezírky, které jsem měla mezi chloupky. Jsem naprosto spokojená."

Jitka P. (54 let) 29. 5. 2023

Konečně nemusím používat řasenku

Hodnotí: sérum na řasy

„V minulosti jsem vyzkoušela 2 séra na řasy. Ani s jedním jsem ale nebyla spokojená, nedostavil se žádný efekt. To se ale nedá říct o séru na řasy od deNatury. Řasy mi výrazně zhoustly a prodloužily se. Nemusím konečně používat řasenku, která bývala kdysi povinná součást mojí ranní rutiny před odchodem do práce."

Vendy M. (26 let) 16. 3. 2023

Mám krásné řasy, které jsem mívala, když jsem byla mladší.

Hodnotí: sérum na řasy

„Poprvé jsem se o sérech od deNatury dozvěděla od mé kolegyně. Je mi 60 let a vzhledem k tomu jsem neměla moc velká očekávání. Rozdíl jsem však viděla již po 6 týdnech, kdy byly řasy delší. Po 3 měsících mám krásné řasy, jako jsem mívala, když jsem byla mladší. Jsem moc ráda, že jsem produkt vyzkoušela."

Jana K. (60 let) 21. 8. 2023

Okolí v práci mi často chválí mé dlouhé řasy

Hodnotí: sérum na řasy

„K séru jsem byla na začátku poměrně skeptická, protože produktům tohoto typu moc nevěřím. Výsledky před&po na instagramu deNatury mě ale přesvědčily, že to zkusím. Zaplať pánbůh, že jsem to udělala. Okolí v práci mi často chválí mé dlouhé řasy. Nikdy předtím jsem takové neměla. Zároveň jsem výsledky začala pozorovat velmi brzo, po méně než týdnu, kdy se mi řasy lépe líčily. Sérum na řasy si nemůžu vynachválit!"

Lucie B. (34 let) 04. 06. 2023

deNatura příběhy zákaznic

Zajímají vás příběhy našich zákaznic? Podívejte se na naši stránku příběhy zákaznic a přesvědčte se sami.