Časté dotazy

Chcete se o našich produktech dozvědět více? Připravili jsme pro vás seznam nejčastějších otázek.

 

Jak postupovat při garanci vrácení peněz u sér na řasy a obočí

S našimi růstovými séry nemáte co ztratit. Jejich účinností jsme si totiž tak jistí, že vám můžeme zaručit viditelné výsledky do 3 měsíců. A pokud se ani při pravidelném používání sér nedostaví, jednoduše vám vrátíme celou částku.

Pořiďte jasné fotografie řas/obočí před, během a po používání našich sér. Ideální je pořizování alespoň 1 fotografie týdně.
Používejte naše séra přesně podle uvedených instrukcí v příbalovém manuálu. Nejlépe nám zdokumentujte i to, jak produkty používáte.
Po dokončení všech aplikací pořiďte jasnou závěrečnou fotografii s datem.
Pošlete nám fotografie před, během a po spolu s fotografiemi použitých produktů, a to do 120 dnů od odeslání objednávky.
U všech fotografií, především u první a poslední, je potřeba uvést datum pořízení.
Po schválení reklamace budou peníze vráceny na váš účet.
Reklamace, které nesplňují tato kritéria, nemusí být schváleny.

Ujistěte se, že fotografie před a po jsou pořízeny za podobných světelných podmínek, aby byly výsledky srovnatelné. Fotografie před a po musí obsahovat jasně čitelné datum.

Více o garanci vrácení peněz

Dotazy k nákupu

Je možné nechat si zboží zaslat na Slovensko?

Ano, odeslání na Slovensko je u nás možné s pomocí dopravce DPD a Zásilkovny.

Mohu zboží vrátit?

Pokud u nás nakupujete jako spotřebitel, máte právo do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od smlouvy – to znamená poslat nám zpět zboží a nechat si vrátit zaplacenou částku. Podrobné informace o podmínkách vrácení zboží a o tom, jak při vracení postupovat, najdete v obchodních podmínkách.

Co když mi přijde poškozené nebo chybné zboží?

Pokud vám přijde vadné zboží nebo vám omylem zašleme jiný produkt, než jste si objednali, budeme se snažit problém co nejrychleji vyřešit. V takovém případě chybu zdokumentujte a kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Více informací o reklamacích najdete v obchodních podmínkách.

Dotazy ke garanci výsledku sér

Co když po 3 měsících používání séra neuvidím výsledky?

U sér na řasy a obočí garantujeme viditelné výsledky do 3 měsíců. Tato záruka je založena na speciálně sestaveném účinném složení, klinických testech a zkušenostech našich zákaznic. Pokud se ale přesto stane, že po 3 měsících používání séra neuvidíte žádné výsledky, máte právo na vrácení peněz.

Jak mám postupovat, když chci uplatnit nárok na vrácení peněz?

Pokud chcete využít naší garance, postupujte podle následujících pokynů:

  1. Pořiďte jasné fotografie řas/obočí před, během a po používání našich sér. Ideální je pořizování alespoň 1 fotografie týdně.
  2. Používejte naše séra přesně podle uvedených instrukcí v příbalovém manuálu. Nejlépe nám zdokumentujte i to, jak produkty používáte.
  3. Po dokončení všech aplikací pořiďte jasnou závěrečnou fotografii s datem.
  4. Pošlete nám fotografie před, během a po spolu s fotografiemi použitých produktů, a to do 120 dnů od odeslání objednávky.
  5. U všech fotografií, především u první a poslední, je potřeba uvést datum pořízení.
  6. Po schválení reklamace budou peníze vráceny na váš účet.
  7. Reklamace, které nesplňují tato kritéria, nemusí být schváleny.

Důležité rady: Ujistěte se, že fotografie před a po jsou pořízeny za podobných světelných podmínek, aby byly výsledky srovnatelné. Fotografie před a po musí obsahovat jasně čitelné datum. Pokud máte nějaké dotazy nebo chcete reklamaci uplatnit, kontaktujte nás prosím na info@denatura.cz.

Jak dlouhá je lhůta pro využití garance vrácení peněz?

Na uplatnění nároku na vrácení peněz máte právo po dobu 120 dnů od odeslání objednávky.

Za jak dlouho mi přijdou peníze?

Po přijetí reklamace vás budeme průběžně informovat o jejím průběhu. Pokud ji schválíme, peníze vám pošleme obratem po tomto rozhodnutí.

Dotazy k séru na řasy a obočí

Jak funguje sérum na řasy?

Sérum na řasy deNatura má jasný úkol – pomocí přírodních složek, jako jsou například rostlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, učinit vaše řasy delší, plnější a silnější než kdy předtím. Jednotlivé látky posilují folikuly vašich řas a po pár týdnech viditelně prodlouží jednotlivé řasy a zvětší jejich objem. Přírodní cestou tak pomůže vašim řasám k vysněnému růstu. Naše složení je vědecky i klinicky ověřené. Stejně tak funguje také sérum na obočí, které vám při pravidelném používání obočí zahustí, obvykle ztmaví a především celkově zvýrazní.

Jsou vaše séra opravdu přírodní?

V našich produktech používáme účinné aktivní látky s ověřenými výsledky. Naopak v nich nenajdete parfemaci nebo chemické konzervanty. Růstová séra obsahují přírodní extrakty, vitamíny, peptidy, ale třeba také biotin a výtažek z dýňového semínka. Prohlédněte si kompletní složení.

Za jak dlouho uvidím výsledky se sérem na řasy a obočí?

Viditelné výsledky během používání séra na řasy a obočí deNatura se mohou lišit v závislosti na individuálních faktorech, jako je např. aktuální růstový cyklus řas/obočí, celkové zdraví, životní styl atd. Velká část lidí začne nicméně pozorovat první známky zlepšení, jako je zvýšená pevnost a lesk řas, během 2–4 týdnů pravidelného používání. Pro dosažení maximálních výsledků v délce a objemu řas je potřeba používat sérum pravidelně celé 3 měsíce. Je důležité pamatovat na to, že trpělivost a pravidelnost jsou klíčové pro dosažení optimálních výsledků. Můžete se podívat na výsledky našich zákaznic ZDE a zjistit jak probíhala proměna u ostatních.

Jak dlouho mi vydrží výsledky po používání?

Výsledky se vám při používání dostaví mezi 14 a 120 dny podle toho, v jakém stavu se vaše řasy nachází. Můžete počítat, že vám po používání řasy vydrží ještě zhruba dalších 120 dní krásné a vyživené.

Jak se sérum používá?

Používání séra je jednoduché, intuitivní a zabere vám pouze několik vteřin denně. Sérum stačí používat jednou denně (večer) na odlíčenou pleť. Doporučujeme aplikaci zařadit do vaší večerní rutiny. Pokud chcete mít jistotu, že pro růst svých řas a obočí děláte maximum, podívejte se na návod, jak aplikovat sérum.

Jak často mám sérum na řasy a obočí používat?

Séra na řasy a obočí deNatura doporučujeme používat jednou denně pro dosažení nejlepších výsledků. Aplikujte sérum večer před spaním na čisté a suché řasy a obočí.

Co se stane, když sérum na řasy přestanu používat?

Naše sérum je pro řasy výživou. Pokud výživu přestanete aplikovat, tak se vám řasy postupně podle toho, v jakém cyklu se zrovna nachází, začnou vracet do přirozeného stavu – stejně jako se tomu děje i u všech ostatních kosmetických produktů. To ale neznamená, že už ho napořád musíte používat každý den. Po dokončení úvodní tříměsíční kúry doporučujeme nasadit už jen "udržovací kúru" – tzn. sérum používat alespoň 3x týdně. Další lahvička séra vám tak vydrží přibližně půl roku.

Mohu používat sérum během těhotenství a kojení?

Stejně jako všechny naše produkty ani séra nejsou testována na těhotných a kojících ženách. V tomto případě vám můžeme pouze doporučit, abyste používání probrala s vaším praktickým lékařem a poradila se s ním o tom, zda je pro vás sérum vhodné.

Jak dlouho mi vydrží jedna lahvička séra?

Sérum dodáváme v 3ml lahvičkách. Jedna lahvička vám při každodenním používání, které je nutné při úvodní kúře, vydrží tři měsíce. Jakmile ovšem úvodní kúru dokončíte, nemusíte už sérum používat tak často – stačí přibližně 3x týdně. To znamená, že další lahvičky už vám vydrží klidně i půl roku.

Mohu sérum na řasy používat na umělé řasy?

Ano, můžete. Naše séra totiž neobsahují žádné oleje. Doporučujeme sérum začít používat před sundáním umělých řas, protože se vaše vlastní řasy vyživí a připraví se na růst.

Mohu používat sérum na řasy i na obočí?

Ano, určitě můžete. Pro maximální výsledky však doporučujeme zakoupit sérum na obočí, které zajistí to, že se dostanou živiny do správných míst. Než použijete sérum na řasy na obočí, ujistěte se, že máte obočí čisté a bez make-upu.

Jak zjistit, jestli mám na sérum alergii?

Pokud máte pocit, že by vaše oči nemusely sérum na řasy přijmout kladně, před aplikací na samotné oči sérum nejprve otestujte. Naneste malé množství séra na kousek kůže na vnitřní straně zápěstí a sledujte reakci po dobu 24 hodin. Pokud se objeví zarudnutí, svědění, otoky nebo podráždění, pravděpodobně máte alergickou reakci na některou ze složek a měli byste přestat sérum používat. V takovém případě nás prosím kontaktujte.

Co dělat v případě, že mám na sérum alergickou reakci?

Pokud se u vás alergická reakce objeví, přestaňte přípravek používat. Zároveň nás neváhejte kontaktovat buď na e-mail info@denatura.cz, nebo nám rovnou zavolejte na +420 778 882 455

Je sérum vhodné pro citlivé oči?

Naše sérum na řasy vyzkoušely stovky žen, které měly citlivé oči. Pokud však máte pocit, že by vaše oči nemusely sérum na řasy přijmout kladně, před aplikací na samotné oči naneste malé množství séra na kousek kůže na vnitřní straně zápěstí a sledujte reakci po dobu 24 hodin. Pokud se objeví zarudnutí, svědění, otoky nebo podráždění, pravděpodobně máte alergickou reakci na některou ze složek a měli byste přestat sérum používat. V takovém případě nás prosím kontaktujte.

Dotazy k objemové řasence

Jak růstová řasenka deNatura funguje a jaké jsou její hlavní výhody?

Růstová řasenka deNatura je navržena tak, aby nejen zvýšila objem a délku vašich řas, ale také podpořila jejich růst. Obsahuje speciální látky, které mohou stimulovat růst řas a zároveň poskytnout výživu pro silnější a zdravější řasy.

Proč bych si měla pořídit vaši řasenku?

Objemová řasenka s černým pigmentem vám kromě dokonalého objemu dodá i výživu pro zdravý růst a údržbu řas – obsahuje několik surovin z našeho skvělého séra na řasy. Těšit se můžete na dokonalý objem, skvělou výdrž, žádné obtiskávání a výživu, o kterou se postará kyselina hyaluronová, vitamíny, minerály a biotin.

Jaké jsou výhody řasenky deNatura?

Nová řasenka s vylepšeným složením zaručuje snadnější odličování a stále perfektní objem. Inovativní kartáček prodlužuje a zakrucuje řasy. Obsahuje látky podporující růst řas a dodává výživu díky kyselině hyaluronové, vitamínům a minerálům.

Jak aplikovat řasenku?

Návod, jak správně aplikovat řasenku deNatura, naleznete zde: https://www.denatura.cz/navod/objemova-rasenka/

Řasenka je voděodolná. Jak ji šetrně odlíčit?

Návod, jak správně odlíčit řasenku deNatura, naleznete zde: https://www.denatura.cz/objemova-rasenka-denatura/

Dotazy k vitamínovému komplexu

K čemu je váš vitaminový komplex dobrý?

Vitamínový komplex obsahuje esenciální vitamíny, minerální látky, aminokyseliny a rostlinné extrakty, které jsou zásadní pro zdraví a kvalitu vlasů, nehtů a pokožky. Pečlivě poskládané složení doplňuje často chybějící mikroživiny v naší stravě, které podporují nejen růst vlasů, pevnost nehtů a hydrataci pokožky, ale také zajišťují správnou činnost hormonální soustavy, která je u žen velmi důležitá. Pravidelné užívání vitamínového komplexu vám proto zajistí přísun klíčových živin pro správné fungování celého těla a podpoří vaši přirozenou krásu.

Pro koho jsou vitamíny vhodné?

Vitaminový komplex je vhodný pro ženy i muže. Slouží jako podpora zdraví a kvality vlasů, nehtů a pokožky. Pomáhá při nadměrném vypadávání, lámání a třepení vlasů. Je určen pro různé typy vlasů (řídké, mastné, suché, oslabené, poškozené nesprávnou péčí). Doporučujeme jej užívat také při zhoršené kvalitě nehtů, včetně tenkých, lámavých a třepivých nehtů. Dále je užitečný při nadměrném stresu a nedostatečné výživě, která může způsobit nutriční deficity.

Proč bych si měla vybrat váš doplněk stravy?

Při vývoji vitamínového komplexu jsme si všimli nedostatků současně dostupných produktů. Obvykle totiž neřeší použité formy vitamínů a minerálů, které významně ovlivňují účinnost a vstřebatelnost. Současně jsou velmi úzce zaměřené a nesoustředí se na komplexní výživu celého těla, která se následně odráží ve stavu našich vlasů, nehtů a pleti. Proto náš komplex obsahuje širší škálu vitamínů a minerálů, včetně aminokyselin, rostlinných extraktů, MSM, rybího kolagenu nebo kyseliny hyaluronové.

Kde najdu složení vašich vitamínů?
Jak často musím vitamíny brát?

Pro optimální výsledky užívejte každý den dvě kapsle našeho vitaminového komplexu, jednu ráno po snídani a druhou večer po večeři. Nezapomínejte na pravidelnou hydrataci během dne.

Jak dlouho trvá, než začnu vidět výsledky užívání vitamínového komplexu?

Výsledky se odvíjí od vašeho současného zdravotního stavu a přítomných výživových nedostatků. Většina lidí začíná pozorovat změny po prvním měsíci pravidelného užívání. Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme užívat minimálně 3 měsíce, kdy má tělo dostatek času na načerpání důležitých živin a přirozenou obnovu a regeneraci. Je proto důležité mít trpělivost, používat produkt pravidelně, dlouhodobě a dodržovat doporučené dávkování.

Může vitamínový komplex nahradit vyváženou stravu?

Vitamínový komplex by měl být vnímán jako doplněk stravy, a nikoli jako náhrada za vyváženou stravu. Je důležité pokračovat ve stravovacích návycích, které zahrnují různorodou škálu živin.

Dotazy k hydratačnímu séru

Proč si vybrat hydratační sérum deNatura?

Hydratační sérum deNatura má jedinečné přírodní složení. Kombinuje 2 typy kyseliny hyaluronové, vitamíny a antioxidanty, které poskytnou vaší pleti maximální výživu a hydrataci.

Pro koho je hydratační sérum vhodné?

Hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C je ideální pro ženy i muže, kteří touží po hloubkové hydrataci, výživě a antioxidantech pro pleť. Je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé, zejména pro suchou a dehydratovanou pleť. Obsah niacinamidu, panthenolu a aloe vera zajišťuje péči i o mastnou, dospívající a problematickou pleť. Toto hydratační sérum je prospěšné i pro ženy se zralou pletí, hydratuje ji v hlubších vrstvách, redukuje vrásky a poskytuje pružnost a pevnost.

Kdy a jak hydratační sérum používat?

Hydratační sérum je vhodné používat jak ráno, tak večer na vlhkou pokožku. Ráno aplikujte sérum na vyčištěnou pleť a jemně jej vmasírujte pomocí konečků prstů. Po nanesení séra pokračujte hydratačním krémem a krémem s SPF faktorem. Večer aplikujte sérum na odlíčenou a vyčištěnou pleť a jemně jej vmasírujte konečky prstů. Následně použijte hydratační krém. Návod, jak sérum správně nanášet, naleznete zde: https://www.denatura.cz/hydratacni-serum-kyselina-hyaluoronova-vitamin-c/

Dotazy k anti age séru

Proč si vybrat anti-age sérum deNatura?

deNatura Anti-age sérum vyniká unikátní kombinací aktivních látek, které jinde nenajdete. Spojuje přírodní ingredience s vědecky ověřenými složkami s prokazatelným účinkem na pleť. Spojení bakuchiolu, BIO-placenty a CoQ10 vytváří mocnou obranu proti známkám stárnoucí pleti. Naší předností je rovněž přírodní složení bez chemických konzervantů, jako jsou parabeny nebo phenoxyethanol, a záměrně nepoužíváme ani žádnou parfemaci, která může často dráždit.

Pro koho je anti-age sérum vhodné?

Anti-age sérum s bakuchiolem je ideální pro ženy, ale i muže, které již pociťují známky stárnutí. Po 20 roce života začíná v pleti zpomalovat produkce kolagenu a můžou se objevit první známky stárnutí, jako jsou jemné linky nebo ztráta pružnosti. Omlazující sérum je zvláště vhodné pro zralou pleť s již výraznými projevy stárnutí, protože účinné látky působí v hlubokých vrstvách pokožky, kde vyplňují hluboké vrásky a dodávají potřebnou výživu a hydrataci. Díky přírodní alternativě retinolu je sérum vhodné i pro citlivou a problematickou pleť, protože nezpůsobuje žádné podráždění. Anti-age sérum mohou používat i těhotné a kojící ženy.

Kdy a jak anti-age sérum používat?

Anti-age sérum je vhodné pravidelně používat každé ráno a večer na vlhkou pleť. Ráno aplikujte sérum na vyčištěnou pleť a jemně jej vmasírujte pomocí konečků prstů na obličej, krk a dekolt směrem vzhůru. Po nanesení séra pokračujte hydratačním krémem a krémem s ochranným SPF faktorem. Večer aplikujte sérum na odlíčenou a vyčištěnou pleť a jemně jej vmasírujte konečky prstů. Následně použijte hydratační krém.

Ostatní dotazy

Kde najdu složení produktů?

Ve všech našich produktech najdete účinné kombinace ověřených aktivních látek s co nejvyšším podílem přírodních složek. Naším cílem je vyvíjet originální receptury, které stojí na šetrných a kvalitních surovinách, jejichž účinnost prokázaly i vědecké studie. Zajímá vás, jaké účinné látky jsme pro naše produkty vybrali? Prohlédněte si kompletní složení produktů.

Jak testujete účinnost produktů?

Naše produkty vyvíjíme společně s odborníky, vývojáři kosmetiky, nutričními terapeuty a kosmetičkami, abychom zajistili skutečně účinnou kombinaci přírodních složek. Jejich účinnost následně ověřujeme ve spolupráci s našimi testerkami, a pokud je to nutné, složení dále upravujeme, abychom dosáhli opravdu 100% účinnosti napříč věkovými kategoriemi, různými typy pokožky a dalšími specifiky.