Jak používat hydratační sérum

Chcete své pleti dopřát dokonalou hydrataci, výživu a celkově ji rozzářit? Podívejte se, jak správně nanášet naše hydratační sérum tak, aby vaší pokožce poskytlo vše, co potřebuje!

Jak funguje hydratační sérum?

Naše hydratační sérum kombinuje 2 typy kyseliny hyaluronové, vitamin C, B3, B5 a extrakt z aloe vera, složky, které společně poskytují dokonalou hydrataci a výživu vaší pleti. Sérum stimuluje tvorbu kolagenu, chrání před vznikem vrásek a stará se o to, aby byla pleť na první pohled pevnější a zářivější.

Sérum se velmi snadno používá, má příjemnou texturu a velice rychle se vstřebává do pokožky. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod na to, jak sérum aplikovat, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků.

1. Odličte pleť

Než budete nanášet sérum, důkladně se odličte pomocí šetrného odličovacího přípravku. Následně pleť obličeje vyčistěte mycím gelem nebo pěnou a zbavte ji drobných nečistot i zbytků make-upu. Když je pleť dokonale čistá, může totiž nejlépe vstřebat všechny živiny z hydratačního séra.

2. Naneste sérum na navlhčenou pleť

Po vyčištění pleti si naneste kapku séra na prst (skutečně stačí jediná kapka) a rozetřete mezi prsty. Konečky prstů sérum jemně vmasírujte do pleti obličeje, ale také do oblasti dekoltu a krku. Sérum nejlépe hydratuje, když je pleť vlhká. Před nanesením dalšího přípravku vyčkejte alespoň 60 sekund, než se hydratační sérum vstřebá.

3. Naneste další produkty

Sérum je lehoučké a nevytváří žmolky, bez problémů na něj proto můžete nanést další produkty péče o pleť, jako je hydratační krém, krém s ochranným SPF faktorem nebo make-up.

4. Nekombinujte s retinolem

Nikdy naše hydratační sérum nekombinujte s retinolovými séry. Retinol snižuje účinnost složek našeho séra a v kombinaci s kyselinou hyaluronovou může způsobit podráždění pokožky.

 

Monika Matějková Profesionální kosmetička a testování produktů

Jsem profesionální kosmetička a v deNatuře pomáhám při testování a vývoji nových produktů. Kromě toho mne můžete vidět i na fotkách a videích, které tvoříme. Ve volném čase ráda sportuji, peču a hlavně zkouším různé nové kosmetické produkty.

Chcete návod ve slovenštině?

Pak vás určitě potěší, že návod na to, jak používat hydratační sérum, teď najdete i na našem slovenském webu!

Číst ve slovenštině