Slavíme MDŽ! Sleva 15 % na celý sortiment jen do 8.3. s kódem MDŽ15

Trápí vás krátké řasy? Získejte dokonale dlouhé, zdravé a tmavší řasy díky přírodnímu séru deNatura!

Jak jistě víte, řasy jsou nepostradatelnou součástí vašeho obličeje, která dodává jasnou dominanci dokonalému vzhledu. Každá žena si přeje mít od přírody dlouhé mrkačky, se kterými bude moci zazářit i bez větších úprav, avšak ne každé ženě jsou od matky přírody naděleny dlouhé a zdravé řasy. Co s tím? Máme pro vás řešení!

Měly jsme totiž úplně stejný problém. Krátké a řídké řasy jsme nahrazovaly prodlužováním a nalepovacími řasami (zdlouhavé lepení a vypadávání), díky čemuž se nám naše řasy zničily ještě více než předtím. Lámaly jsme si hlavu nad tím, jak bychom přirozenou cestou dosáhly dokonale dlouhých a zdravých řas, aniž bychom jim ještě více škodily. 

A pak to přišlo... V deNatuře jsme dali hlavy dohromady a během několika měsíců jsme s pomocí profesionálních kosmetiček a odborníků vytvořili růstové sérum na řasy deNatura, které je plně přírodní a obsahuje složky, které podporují růst a zdraví vašich řas. Všechny produkty jsme si společně ozkoušeli a již během pár týdnů jsme viděly neuvěřitelné výsledky, jako nikdy předtím. Naše ztracené řasy se probudily k životu a změnily se k nepoznání. 
 


Jak sérum deNatura funguje?

Po aplikaci séra na kořínky řas se produkt ihned vstřebá a dostává se k tzv. folikulům, ve kterých vznikají a rostou nové i současné řasy. Sérum při pravidelné aplikaci stimuluje a podporuje přirozený růst a zdravý tmavý pigment řas. Výsledkem jsou pak silnější, zdravější, delší a tmavší řasy. V kombinaci séra deNatura a správné aplikace se první výsledky dostavují po zhruba dvaceti dnech. Po jednom až dvou měsících se dočkáte vysněné délky řas.

Přečtěte si více o tom, jak funguje sérum na řasy deNatura!

Zaručujeme 100% VÝSLEDEK. Jako známku důvěry k produktu vám nabízíme GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Pokud jste po 12 týdnech používání nedosáhla žádných výsledků, jednoduše nás kontaktujte a my vám vrátíme peníze. 

Více o garanci vrácení peněz najdete zde.

Rádi byste vyzkoušeli náš produkt? Zadejte kód DENATURA10 a získejte 10% slevu!

Držíme vám palce na cestě ke krásným, dlouhým a zdravým řasám!

Garancí účinnosti sér to nekončí...

Garanci vrácení peněz nabízíme nejen u našich růstových sér, ale i u všech ostatních produktů. Pokud vám náš produkt z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete ho (i použitý) do 14 dnů jednoduše vrátit a my vám pošleme zpět peníze.

Více o garanci

Laura Brázdová Správa sociálních sítí

Mým hlavním úkolem je plánování a tvorba obsahu na sociálních sítích a jejich denní správa. Tvořím zejména na platformy Instagram a Facebook, kde také odpovídám na vaše zprávy a komentáře. Miluju tanec, cestování a čas strávený s rodinou či přáteli!