Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč

Příběh zákaznice - Lucie

V deNatuře věříme, že nic nevynahradí vlastní zkušenost. Tu ale získáte jen tak, že si naše produkty objednáte a vyzkoušíte. Abyste měla co nejvíce informací a mohla zvážit, zda „to za to stojí“, rozhodli jsme se sdílet příběhy našich zákaznic a testerek, abyste měla co nejvíce informací, které můžeme předat. Ať už se jedná o první nákup nebo chcete vyzkoušet nějaký nový produkt. Užijte si první příběh Lucie!

Krátké představení

Ahoj, jmenuji se Lucie. Žena, která se má zdravě ráda a baví ji o sebe pečovat. Věřím na vnitřní krásu, ale té vnější se taky ráda věnuji😊 Jako terapeutka hodně pracuji se ženami a ráda je podporuji v tom, aby o sebe pečovaly. I to je pro mě projevem sebelásky.

Proč jste se rozhodla vyzkoušet deNaturu?

Hledala jsme nějaké sérum na řasy, protože jsem nebyla spokojená s tím, jak mé řasy vypadají. Byly slabé, krátké a nevýrazné. Kosmetika od deNatury mě oslovila tím, že se jedná o ryze českou značku a je to přírodní produkt. Také mi přišlo sympatické, že deNaturu propagují skutečné ženy různého věku a bylo možné vidět reálné výsledky.


Kde jste se s deNaturou poprvé setkala?

Na deNaturu jsem poprvé narazila na Facebooku, kdy na mě vyskočila reklama se ženou, která mohla být věkově podobně, jako jsem já. Mluvila o produktu velmi pozitivně a když jsem viděla před a po, musela jsem to prostě zkusit.


Jaké produkty v současné době používáte?

I když jsem hledala pouze sérum na řasy, rozhodla jsem se vyzkoušet i sérum na obočí a následně i řasenku a když už řasenku, tak i anti-age sérum a hydratační sérum. Používám tedy téměř vše, co deNatura nabízí a jsem přesvědčená, že jakmile se objeví nové produkty, hned je budu chtít vyzkoušet.


Jaké byly první dny a zkušenosti?

Těšila jsme se na užívání séra od prvního dne. Měla jsem pocit, že produktům můžu důvěřovat, a to se i potvrdilo. Řasy zesílily, zhoustly, a dokonce i ztmavly. Výsledek byl fantastický. Obočí mi začalo dorůstat na místech, kde byly původně mezírky a celkově zhoustlo. Pleťová séra mi sedla a vnímám svou pleť jako zářivější a více vyživenou.


Kdy jste viděla první výsledky?

U séra na řasy jsem viděla výsledky už po třech týdnech používání. Sérum na obočí mělo v mém případě znatelné výsledky tak po měsíci a půl. U pleťových sér jsem větší změny zaznamenala tak po měsíci, i když jsem se do nich zamilovala na první použití.

Řasy po 3 měsících byly dlouhé, jako když mi bylo 20.

Hodnotí: sérum na obočí a řasy

„O séru na řasy a obočí od deNatury jsem poprvé slyšela od své dcery, u které jsem viděla krásné výsledky. Vzhledem k mému jsem věku jsem žádné velké účinky neočekávala, ale opak byl pravdou. Řasy po 3 měsících byly dlouhé, jako když mi bylo 20. Sérum na obočí krásně vyplnilo mezírky, které jsem měla mezi chloupky. Jsem naprosto spokojená."

Jitka P. (54 let) 29. 5. 2023

#produkty#/serum-na-rasy-kategorie/

Jak jste spokojená s výsledkem?

Jsem nadšená. Neskutečně nadšená. Kdybych nevyzkoušela na vlastní řasy, nevěřila bych, že je takový výsledek možný. Moje řasy jsou jak do reklamy. Dlouhé, husté, tmavé a taky pevné. Do séra jsem se úplně zamilovala.


Jak nyní používáte naše produkty? A chcete vyzkoušet nějaké další?

Nyní používám sérum na řasy a obočí každý večer. Pleťová séra používám ráno a večer. Určitě vyzkouším vitamínový komplex na vlasy, nehty a pleť.


Co byste doporučila čtenářkám vašeho příběhu s deNaturou?

Doporučila bych jim dopřát si tenhle malý velký zázrak. Děvčata, neváhat, nakupovat a užívat si vlastní krásu!


Vyzkoušejte produkty deNatura i vy!