Příběh zákaznice - Lucie

Sníte o dlouhých řasách a hustém obočí, které vám nejen ušetří čas při každodenním malování, ale také zvýší sebevědomí a celkový pocit ze sebe sama? Pokukujete po deNatuře, ale pořád váháte? Podívejte se na „proměnu“ naší zákaznice Lucie na vlastní oči!🙂

Krátké představení

Ahoj, jmenuji se Lucie. Žena, která se má zdravě ráda a baví ji o sebe pečovat. Věřím na vnitřní krásu, ale té vnější se taky ráda věnuji😊 Jako terapeutka hodně pracuji se ženami a ráda je podporuji v tom, aby o sebe pečovaly. I to je pro mě projevem sebelásky.

Proč jste se rozhodla vyzkoušet deNaturu? Měla vám vyřešit nějaký problém?

Nebyla jsem spokojená s tím, jak vypadají mé řasy, které byly krátké, slabé a nevýrazné. Proto jsem hledala sérum na řasy, které by mi pomohlo. Kosmetika od deNatury mě oslovila tím, že se jedná o ryze českou značku a je to přírodní produkt. Také mi přišlo sympatické, že deNaturu propagují skutečné ženy různého věku a bylo možné vidět reálné výsledky.


Kde jste se s deNaturou poprvé setkala?

Na deNaturu jsem poprvé narazila na Facebooku, kdy na mě vyskočila reklama se ženou, která mohla být věkově podobně, jako jsem já. Mluvila o produktu velmi pozitivně a když jsem viděla před a po, musela jsem to prostě zkusit.


lucka (1)

Jaké produkty v současné době používáte?

I když jsem hledala pouze sérum na řasy, rozhodla jsem se vyzkoušet i sérum na obočí a následně i řasenku a když už řasenku, tak i anti-age sérum a hydratační sérum. Používám tedy téměř vše, co deNatura nabízí a jsem přesvědčená, že jakmile se objeví nové produkty, hned je budu chtít vyzkoušet.


Jaké byly první dny a zkušenosti?

Těšila jsme se na užívání séra od prvního dne. Měla jsem pocit, že produktům můžu důvěřovat, a to se i potvrdilo. Řasy zesílily, zhoustly, a dokonce i ztmavly. Výsledek byl fantastický. Obočí mi začalo dorůstat na místech, kde byly původně mezírky a celkově zhoustlo. Pleťová séra mi sedla a vnímám svou pleť jako zářivější a více vyživenou.


Kdy jste viděla první výsledky?

U séra na řasy jsem viděla výsledky už po třech týdnech používání. Sérum na obočí mělo v mém případě znatelné výsledky tak po měsíci a půl. U pleťových sér jsem větší změny zaznamenala tak po měsíci, i když jsem se do nich zamilovala na první použití.


Jak jste spokojená s výsledkem?

Jsem nadšená. Neskutečně nadšená. Kdybych nevyzkoušela na vlastní řasy, nevěřila bych, že je takový výsledek možný. Moje řasy jsou jak do reklamy. Dlouhé, husté, tmavé a taky pevné. Do séra jsem se úplně zamilovala.


Jak nyní používáte naše produkty? A chcete vyzkoušet nějaké další?

Nyní používám sérum na řasy a obočí každý večer. Pleťová séra používám ráno a večer. Určitě vyzkouším vitamínový komplex na vlasy, nehty a pleť.


Co byste doporučila čtenářkám vašeho příběhu s deNaturou?

Doporučila bych jim dopřát si tenhle malý velký zázrak. Děvčata, neváhat, nakupovat a užívat si vlastní krásu!


Vyzkoušejte produkty deNatura i vy!

Raději slovensky?

Příběhy našich zákaznic nyní najdete i na našem slovenském webu!

Číst příběhy ve slovenštině