Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč.

Prostor TATA - darujeme 200 Kč z každé objednávky

Darujeme 200 Kč z každé objednávky na dárky a vybavení k Vánocům pro děti s handicapem

Vánoce jsou časem lásky, radosti a sdílení. V deNatuře jsme se rozhodli, že dětem s handicapem z neziskové organizace Prostor TATA v České Lípě uděláme letošní Vánoce o něco hezčí.

Z každé objednávky, která k nám dorazí mezi 5.-10.11. poputuje 200 Kč na sbírku, která probíhá na Donio.cz. Výtěžek půjde na vánoční dárky a vybavení, které se pojí se s nutnou péčí o děti. Přijdete se k nám a pomozte tam, kde je to opravdu potřeba. Podívejte se sami, jak TATA vypadá.

 

 

DĚKUJEME každému, kdo se rozhodne přispět. Každá koruna se počítá!

Doplňte si zásoby svých oblíbených produktů a přispějte tím na dobrou věc!

Chci přispět nákupem

Co je to Prostor TATA? Poznejte je sami..

Prostor TATA je nezisková organizace z České Lípy, která se stará celkem o 34 klientů s handicapem 4-5 stupně (nejtěžší stupně). Jejím úkolem je rozvíjet schopnosti dětí a pomoct jim tak uspět ve světě, který je příčinou jejich handicapu vyřadil ze společnosti.

Prostor TATA je plný radosti, smíchu, aktivit, pomoci a lásky. Dětem pomáhá celkem 15 asistentů, z čehož 10 z nich jsou dobrovolníci, kteří zde tráví svůj volný čas a pomáhají ze srdce.

tata-tinified

Proč jsme si neziskovou organizaci TATA vybrali?

Stejně jako tento prostor, i my pocházíme z České Lípy. TATA nám přišla do cesty díky Honzovi a Lauře, členům deNatury, kteří jsou rodinnými příslušníky Radka, zakladatele projektu. Již od samého začátku tedy TATU navštěvujeme.

Známe všechny její členy, kteří se postupem času stali především našimi kamarády. Kamarády, kterým pomáháme, věnujeme jim naši pozornost, smějeme se s nimi a zažíváme společně vyjímečné chvíle. Krásné na celém tomto místě je upřímnost a rovnost. Nikdo není víc ani míň. Všichni jsou respektováni a bráni takový, jaký jsou.

Člověk zde cítí velkou volnost být opravdu sám sebou a (nejen) díky tomu jsme si toto místo zamilovali. Také si člověk velmi rychle uvědomí, že v životě není nic samozřejmé, především zdraví..

TATA nám dává pravidelně spoustu zážitků a radosti. A proto jsme se rozhodli, že jí to alespoň částečně vrátíme..

Jak můžete přispět?

Máte-li zájem přispět na neziskovou organizaci TATA, která se stará o 34 klientů s handicapem, máte 2 možnosti:

1) Nákup na e-shopu www.denatura.cz

Chcete-li spojit příjemné s užitečným, nakupte na našem e-shopu, na kterém probíhá v datu 5.-.10.11 akce, kdy z každé objednávky, která k nám dorazí, darujeme 200,- právě na děti s handicapem.

2) Charitativní sbírka na www.donio.cz

V rámci naší akce jsme se rozhodli zároveň uspořádat dobročinnou sbírku na platformě donio.cz. Zde můžete darovat libovolnou částku a pomoci nám tak naplnit cíl, který jsme společně se zakladatelem organizace TATA stanovili. Celá sbírka na donio.cz již několik dní probíhá. Můžete tedy přispět již teď, bez nákupu na našem e-shopu.

Na co výtěžek poputuje?

Peníze, které se podaří vybrat, poputují na dárky k Vánocům, které si děti přejí. Primární pro TATU je však vybavení, které je v rámci zkvalitnění života v organizaci nákladné. Značná část sbírky tedy poputuje na pomůcky a vybavení, které nejen asistenti, ale i samotní rodiče dětí potřebují k péči.

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou do neziskové organizace TATA přispět. Zde se každá koruna počítá a bude využita správným směrem. Děkujeme! ❤️

Chcete se o nás dozvědět víc, nebo nakouknout do dění okolo TATY?

Mrkněte na náš instagram: https://www.instagram.com/prostortata/

Chci přispět nákupem

deti-tinified