Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč

Prostor TATA - darujeme 200 Kč z každé objednávky

1080x1080 web (1)

Darujeme 200 Kč z každé objednávky na vybavení pro děti s handicapem

V deNatuře jsme se rozhodli v rámci světového dne Downova syndromu darovat 200,- z každé objednávky desítkám dětí s handicapem nejtěžšího stupně a navázat tím na úspěšnou kampaň, která proběhla v loňském roce.

Celá kampaň nás velmi nadchla, a proto jsme se rozhodli ve finanční pomoci pokračovat. V datu 21.-23.3. proto půjde z každé objednávky 200,- právě na Prostor TATA.

Pokud TATU ještě neznáte, můžete se podívat na krátké video níže nebo pokračovat na její představení.

 

DĚKUJEME každému, kdo se rozhodne přispět. Každá koruna se počítá!

Doplňte si zásoby svých oblíbených produktů a přispějte tím na dobrou věc!

Chci přispět nákupem

Co je to Prostor TATA? Poznejte je sami..

Prostor TATA je nezisková organizace z České Lípy, která se stará celkem o 34 klientů s handicapem 4-5 stupně (nejtěžší stupně). Jejím úkolem je rozvíjet schopnosti dětí a pomoct jim tak uspět ve světě, který je, příčinou jejich handicapu, vyřadil ze společnosti.

Prostor TATA je plný radosti, smíchu, aktivit, pomoci a lásky. Dětem pomáhá celkem 15 asistentů, z čehož 10 z nich jsou dobrovolníci, kteří zde tráví svůj volný čas a pomáhají ze srdce, bez jakékoliv finanční odměny.

tata-tinified

Proč jsme si neziskovou organizaci TATA vybrali?

Spolupráce mezi deNaturou a Prostorem TATA vznikla již několik let zpět, když zakládající členové začali dobrovolně navštěvovat místní děti s handicapem a začali trávit svůj volný čas právě v této společnosti. S tím, jak deNatura rostla jsme začali cítit potřebu předat Tatě i něco jiného, než energii. Především tedy finance, které se do této neregistrované neziskové organizace dostávají pouze formou příspěvků od rodičů nebo dobrovolných dárců, kteří chtějí tento výjimečný projekt podpořit.

Stejně jako tento prostor, i my pocházíme z České Lípy. Známe všechny její členy, kteří se postupem času stali především našimi kamarády. Kamarády, kterým pomáháme, věnujeme jim naši pozornost, smějeme se s nimi a zažíváme společně vyjímečné chvíle. Krásné na celém tomto místě je upřímnost a rovnost. Nikdo není víc ani míň. Všichni jsou respektováni a bráni takoví, jací jsou.

Člověk zde cítí velkou volnost být opravdu sám sebou a (nejen) díky tomu jsme si toto místo zamilovali. Také si člověk velmi rychle uvědomí, že v životě není nic samozřejmé, především zdraví.


TATA nám dává pravidelně spoustu zážitků a radosti. A proto jsme se rozhodli, že jí to alespoň částečně vrátíme.

Jak můžete přispět?

Chcete-li spojit příjemné s užitečným, nakupte na našem e-shopu www.denatura.cz, na kterém probíhá v datu 21.-23.3. akce, kdy z každé objednávky, která k nám dorazí, darujeme 200,- právě na děti s handicapem.

Chci přispět nákupem

Společně jsme již darovali více než 100 000,-

Jak jsme již psali výše v textu, Prostor TATA je neregistrovanou neziskovou organizací, tedy nemůže pobírat státní příspěvky či dotace. Je tedy závislý na lidech, kteří chtějí být součástí projektu a na dárcích, kteří ji finančně podporují. Proto jsme v loňském roce, za deNaturu, uspořádali veřejnou sbírku na Donio.cz, během které se podařilo vybrat krásných 110 000,-. Z deNatury jsme přispěli 60 000 Kč, kdy se 30 000 Kč vybralo díky vám, našim milovaným zákaznicím, a tuto částku jsme se rozhodli jako firma ještě dorovnat. I díky těmto penězům může Tata i nadále vylepšovat a rozšiřovat své služby.

Na co výtěžek poputuje?

 Vybrané prostředky poputují na vybavení prostoru a na celkový rozvoj poskytovaných služeb, které jsou náročné nejen finančně, ale i fyzicky. V minulých měsících i díky pomoci deNatury vznikl na Tatě projekt tréninkového bydlení. Jedná se o víkendové pobyty ve zrekonstruovaném bytě, během kterého se děti učí samostatně fungovat. Zapojují se do běžných denních činností, jako je např. vaření, uklízení, základní hygiena, ale také sportovní a kreativní aktivity.  

Tata_tr.bydlení-2 (1)

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou do neziskové organizace TATA přispět. Zde se každá koruna počítá a bude využita správným směrem. Děkujeme! ❤️

 Chcete se o nás dozvedět víc, nebo nakouknout do dění okolo TATY?

Mrkněte na instagram: https://www.instagram.com/prostortata/ 

tata-denatura