Doprava ZDARMA a dárky v hodnotě 178 Kč ke každé objednávce

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Q&A

 
Jak funguje sérum na řasy?
deNatura sérum na řasy má jasný úkol - pomocí přírodních složek, jako jsou například rostlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály učinit vaše řasy delší, plnější a silnější než kdy předtím. Jednotlivé látky posilují folikuly vašich řas a po pár týdnech viditelně prodlouží jednotlivé řasy a zvětší jejich objem. Přírodní cestou tak pomůže Vašim řasám k vysněnému růstu. Naše složení je vědecky i klinicky ověřené.
Za jak dlouho uvidím výsledky?
To, za jak dlouho uvidíte své výsledky, ovlivňuje hned několik faktorů. Prvním z nich je, v jaké fázi růstu jsou již vaše současné. Řasy mají svůj růstový a obnovovací cyklus, který pomocí našeho séra dostaneme na jeho maximální možný potenciál. První výsledky se dostaví mezi 3-4 týdnem, u některých slečen se však výsledky mohou dostavit později. Důležitá je trpělivost a vytrvalost! Druhým z faktorů je, jestli sérum aplikujete správně. Tomuto tématu jsme se věnovali pozorně v jednom z našich článků, který naleznete zde: KLIKNĚTE ZDE Třetím faktorem je vaše celkové zdraví, které ovlivňuje vaši přirozenou produkci biotinu a dalších látek, na základě kterých vám rostou nejen řasy, ale i vaše řasy a obočí. Pokud se však z nějakého důvodu stalo, že jste nezaznamenala žádné výsledky, máte plné právo na garanci vrácení peněz, jehož podmínky naleznete KLIKNĚTE ZDE
Jak se sérum na řasy používá?
Chceme, abyste naše sérum používala nejlépe, jak to jen lze. Proto jsme vytvořili samostatný článek, ve kterém se dozvíte vše podstatné. Pro přečtení článku klikněte ZDE.
Jak dlouho mi vydrží výsledky po používání?
Jakmile dosáhnete vašich vysněných výsledků, doporučujeme sérum používat alespoň 3x týdně, abyste vaše krásné řasy či obočí udržovala stále dlouhé a objemné. Pokud sérum přestanete používat, vaše řasy se postupně podle toho, v jakém cyklu se zrovna nachází, začnou vracet do přirozeného stavu, stejně jako se tomu děje i u všech ostatních produktů patřících do vaší kosmetické rutiny.
Mohu používat sérum na řasy během těhotenství nebo kojení?
Stejně jako všechny naše produkty, sérum na řasy nebylo nikdy testované na těhotných a kojících ženách. V tomto případě Vám můžeme pouze doporučit, abyste používání probrala s vaším praktickým lékařem, zda-li uzná, je že pro vás vhodné.
Jak dlouho mi vydrží jedna lahvička séra na řasy?
V jedné lahvičce se skrývají 3ml našeho malého zázraku. Tento obsah Vám bude bohatě stačit na 12 týdnů kúry (celkem 3 měsíce), během které Vaše řasy naberou na délce a hustotě.
Kde najdu složení?
Kompletní složení naleznete ZDE.
Garance vrácení peněz  
 
Jak funguje GARANCE vrácení peněz na sérum deNatura, když nevidím žádné výsledky?
Zaručujeme, že vaše řasy/obočí se během používání našich sér zlepší natolik, že nebudete chtít už nic jiného.
 
Pokud však zjistíte, že Vám deNatura sérum nepomohlo a nebudete spokojeni, tak níže jsou uvedené podmínky pro reklamaci.
Chcete-li získat nárok na vrácení peněz, postupujte podle následujících pokynů:
 
  1. Pořiďte jasné fotografie řas/obočí před, během a po používání našich sér. (Alespoň fotka 1x každý týden užívání)

  2. Používejte naše séra přesně podle uvedených instrukcí v příbalovém manuálu.

  3. Po dokončení všech aplikací pořiďte jasnou závěrečnou fotografii s datumem.

  4. Pošlete nám fotografie před, během a po spolu s fotografiemi použitých produktů, a to do 120 dnů od odeslání objednávky.

  5. Po schválení reklamace budou peníze vráceny na váš účet.

  6. Reklamace, které nesplňují tato kritéria, nebudou schváleny. 
Na vyřízení reklamace od data odeslání zásilky se vztahuje lhůta ve výši 120 dnů.
 
* Zajistěte, aby fotografování před a po bylo za podobných světelných podmínek, aby odpovídalo přesným výsledkům.
Fotky před a po musí také obsahovat platné datum.  
 
Kontaktujte nás prosím na denaturaofficial@gmail.com