Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
900 hodnocení
5
844x
4
19x
3
9x
2
8x
1
20x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2026
Řasenku nepoužívám každý den, ale vždycky vypadá dobře a nerozmazává se (!). Představovala bych si, že hnědá bude víc hnědá, působí spíš normálně černě, ale já mám přirozeně hodně světlé řasy, možná to na to má vliv.
MB
Monika Blehová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2026
S řasenkou i sérem jsem spokojená. Sérum používám od ledna.
MŠ
Michaela Šafářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2026
Mám zkušenost s řasenkou. Nejprve jsem byla velmi rozladěná z odličování, než jsem si znovu přečetla instrukce a začala se odličovat teplou vodou. Ze začátku po otevření se řasenka nenanáší úplně dobře, ale po týdnu si to sedne a již se s ní pracuje skvěle. Po dvou měsících jsem si dokonce všimla delších řas.
AH
Anna Holubovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2026
Mám sérum a řasenku. Používám třetí měsíc a můžu jedině doporučit🙏🏻 řasy jsou opravdu o dost delší😍
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2026
Sérum používám teprve 3 měsíce a už jsou vidět změny. Řasenka neslepuje řasy a jde snadno odlíčit. Jen doporučuji. Určitě si v blízké době objednám znovu. Děkuji.
K
Klara
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2026
Se sérem jsem velmi spokojená, naplnil očekávání, obočí je hustší. Doporučuji.
JS
Jana Stehnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2026
Koupila jsem si sérum na řasy. Nepoužívám ho pravidelně každý den, někdy nestíhám a zapomenu, ale i tak je vidět krásná změna. Řasy jsou silnější, hustší, a zdá se mi, že i delší. Zvažuji si objednat i řasenku, kvůli snadnému smývání vodou. Podle ostatních recenzí. Jsem spokojena
AH
Adriana Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2026
Zakoupila jsem sérum na řasy i hnědou řasenku. Sérum bohužel nepoužívám pravidelně ale i tak jsem si všimla,že jsou řasy delší. Hnědá řasenka je úplně skvělá! Nemusím se bát,že se mi bude během dne drolit s jde krásně sundat teplou vodou ve sprše. Fakt super!
LB
Lenka Babínková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2026
Sérum na řasy používám už 4 měsíce a výsledky jsou opravdu viditelné. Řasy jsou delší, hustší a působí výrazněji i bez řasenky. První změny jsem zaznamenala zhruba po 6–8 týdnech pravidelného používání. Sérum je šetrné, nepálí v očích a snadno se aplikuje. Za mě splnilo očekávání a určitě u něj zůstanu.
EV
Eliška Vavrušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.3.2026
Už 3 roky si kupuji stejnou řasenku, nemohu si ji vynachválit. Nerozmazává se, vydrží a hlavně je voděodolná.
S
Simona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2026
Se sérem na řasy jsem spokojená, cca po 3 měsících užívání vidím výsledky. Dárková krabička je jednoduchá a luxusní, doporučuji jako dárek pro kamarádky nebo sestry.
LM
Lena Mikušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2026
Hnědá deNatura řasenka se velmi dobře nanáší, odděluje řasy, barva je výrazná, ale působí úplně přirozeně. Řasy vydrží dlouho nalíčené i když se člověk potí, prší..apod.
Uvažuji i o koupi séra, jen je to trochu větší investice. :)
LZ
Lucie Zelená
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2026
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2026
Jsem spokojená s produktem- sérum na řasy. Brzo koupím další👍
DS
Denisa Schafferhansová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2026
Musím říct že tohle sérum mi zachránilo moje zničené řasy které jsem si dřív ničila lepidlem na řasy. Nejvíc doporučuji 10/10 🫶🏻
H
Hedvika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2026
Užívám už druhé sérum na řasy a s výsledkem jsem velmi spokojená, řasy jsou samy o sobě dlouhé a s řasenkou vypadají nádherně.
Díky!
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2026
Sérum na řasy jsem si koupila už podruhé. Musím říct, že i teď mělo velké výsledky! Řasy mi ztmavly a jsou zase delší. Husté jsem je měla odjakživa naštěstí ☺️. Doporučuji i těm, kteří mají sami o sobě krásné řasy. Budete překvapení.
KV
Kateřina Vrabcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2026
Výborná řasenka která mi nedráždí oči, nerozmazává se, má skvělý kartáček kterým se řasenka velmi dobře nanáší a další plus že ji dělají i v hnědé barvě. 👌🏻 Lepší řasenku jsem
neměla.
HŠ
Hana Šafaříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2026
Chválím za rychlé doručení.
Objednala jsem si prasky na vlasy ,nehty ,plet Spokojenost.
Nehty mi rychle rostou a nelamaji se, s pleti a vlasy tomu dávám čas.
N
Nikola
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2026
Sérum na řasy jsem si pořídila po doporučení na IG. A musím říct, že to je nejlepší věc, ke které jsem se nechala "zinfluencovat" :) Délka řas se opravdu prodloužila a zahustila. Plus chválím řasenku - krásně se nanáší a skvěle se odličuje. Musím opravdu doporučit.
