Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč

Přidejte se k výzvě!

Takováhle akce tu ještě nebyla! Spouštíme tříměsíční výzvu, během které budeme dokumentovat cestu 6 žen za delšími řasami s růstovým sérem a sledovat, která z nich bude mít nejlepší výsledek. Do výzvy se můžete zapojit i vy a získat produkt ZDARMA!

Zapojit se můžete navíc s 10% slevou s kódem „vyzva10“

Zapojit se do výzvy

Jak se do výzvy zapojit?

1. Začněte používat sérum na řasy

Pořiďte si naše růstové sérum na řasy, podívejte se na návod na správnou aplikaci a pusťte se do jeho používání. Nezapomínejte ho nanášet poctivě každý den!

2. Dokumentujte svůj pokrok

Během své cesty za delšími řasami se pravidelně foťte. Nejdůležitější je fotka v první a poslední den výzvy. Klidně se ale foťte každý týden, ať vidíte pokrok.

3. Vytvořte videorecenzi

Po 3 měsících používání séra natočte video, ve kterém se pochlubíte výsledky a podělíte se s námi o své zkušenosti a pocity. Kreativitě se meze nekladou!

4. Pošlete nám vytvořený obsah

Všechen obsah, který během výzvy vytvoříte (fotografie, videorecenzi) nám pošlete na e-mail testovani@denatura.cz. Pokud by byl soubor moc velký, můžete jej nahrát na https://www.uschovna.cz/ a poslat nám odkaz ke stažení. Čas máte do 15. 9.

Jak vytvořit domácí videorecenzi?

 • Video natáčejte nejlépe za denního světla, čelem k oknu.
 • Pokud nemáte dostatek světla, můžete využít ring light.
 • Video pořiďte buď kamerou, nebo telefonem s kvalitním fotoaparátem (ideálně zadním, který mívá vyšší rozlišení).
 • Telefon při natáčení videa umístěte na výšku a zhruba do úrovně očí.
 • Snažte se ve videu minimalizovat rušivé hluky.
 • Při tvorbě recenze se můžete držet jednoduché osnovy, kterou jsme pro vás připravili ve videonávodu.
Získejte 10 % slevu s kódem VYZVA10

Jak vytvořit fotografii před & po

 • Foťte na zadní fotoaparát.
 • Před focením vyčistěte čočku.
 • Foťte se za denního světla, ideálně čelem k oknu.
 • Na fotce by měly být obě oči a měly by být zaostřené. Pořiďte ideálně fotky z více úhlů, s otevřenýma i zavřenýma očima.
 • Pro srovnání pořiďte fotografie v první a poslední den výzvy. Měly by být focené ze stejného úhlu a vzdálenosti.

Kdo se výzvy zúčastní s vámi

Pája Š. (33 let)

Pája je maminka dvou dětí a k tomu navíc pracuje jako učitelka na 1. stupni základní školy.

Dominika E. (18 let)

Dominika je studentka gymnázia, která ve svém volném čase ráda jezdí na koni a chodí do fitka.

Eliška K. (18 let)

Eliška také studuje na gymnáziu. Když má volno, tak si ráda čte nebo tráví čas s přítelem.

Bára P. (23 let)

Bára je 23letá studentka medicíny, která miluje hudbu.

Nikola J. (34 let)

Další z účastnic naší výzvy je Nikola, maminka dvou kluků, která se živí jako kadeřnice. Když má chvíli volna, baví ji cvičení a tanec.

Veronika H. (42 let)

Dvě děti má doma také poslední účastnice naší výzvy, Veronika. Ve volném čase ráda vyrábí kreativní doplňky do domácnosti.

Připojte se k testerkám

Co za to získáte?

Na konci tříměsíční výzvy na vás čeká odměna. Stačí se s námi podělit o fotografie a videorecenzi, a produkt dle vlastního výběru zcela zdarma je váš!

Využijte slevu 10 % s kódem VYZVA10

Video příběhy našich zákaznic

Časté dotazy k výzvě

Co je deNatura výzva?

Cílem deNatura výzvy je ukázat cestu 6 žen, které se rozhodly otestovat a detailně dokumentovat výsledky s produkty od deNatury. Do výzvy a dokumentace se mohou zapojit také zákaznice, které po zaslání natočených videí a vyfocených fotografií získají produkt zdarma dle vlastního výběru.

V kampani chceme také poukazovat na to, že s přirozenou krásou se pojí také duševní zdraví. Všechny naše testerky během 3 měsíců absolvují konzultace s koučkou osobního rozvoje, která jim pomůže ke spokojenějšímu životu. Našim zákaznicím během celé kampaně budeme poskytovat materiály, které jim pomohou na svém duševním zdraví a sebedůvěře pracovat. Věříme, že na konci bude mít každá zúčastněná nejen krásné dlouhé řasy nebo husté obočí, ale také se bude cítit o poznání lépe.

Návody, jak vytvořit materiály a jak nám je zaslat naleznete ZDE.

Co získám, když se zapojím do výzvy?

Získáte nejen krásné, dlouhé řasy nebo husté obočí, ale také pocit, že v tom nejste samy. V průběhu celé kampaně budeme na náš blog vkládat články, ve kterých budeme dokumentovat cestu 6 žen. V článcích budou také informace, které má mohou pomoct při práci na vašem duševním zdraví, které se pojí s přirozenou vnější i vnitřní krásou. Chceme, abyste na sobě během deNatura výzvy pracovala a na konci zhodnotila, že se cítíte krásně a sebevědomě.

Zároveň můžete získat produkt zdarma (dle vlastního výběru) v případě, že se rozhodnete vytvořit domácí videorecenzi, ve které zhodnotíte, jak jste s produkty spokojena?

Jak dlouho trvá deNatura výzva?

Celá deNatura výzva začíná 20.5. a končí v polovině září. Zapojit se však můžete kdykoliv, jelikož na dlouhé řasy, husté obočí a kvalitní duševní zdraví není nikdy pozdě.

Jak se mohu zapojit do deNatura výzvy?

Stačí si zakoupit jakýkoliv produkt od deNatury a dokumentovat cestu, jak jste s produktem spokojena a jakých výsledků jste dosáhla. Abyste získala produkt zdarma, stačí nám zaslat domácí video recenzi s finálním výsledkem a v ideálním případě také fotografii před&po.

Návody, jak vytvořit materiály a jak nám je zaslat naleznete ZDE

Jaké produkty mohu používat během výzvy?

Zvolit si můžete jakýkoliv produkt, který na deNatuře najdete. Největší zájem však máme o sérum na řasy a sérum na obočí.

Co když už používám produkty dlouho a výsledky již mám?

Pokud již nějakou dobu naše produkty používáte a ráda byste se do deNatura výzvy zapojila, určitě můžete. Pokud nemáte fotografii před&po, stačí nám zaslat domácí video recenzi, kde zhodnotíte, jak jste s produktem spokojena. Díky tomu můžete jednoduše získat produkt zdarma dle vlastního výběru.

Návody, jak vytvořit materiály a jak nám je zaslat naleznete ZDE

Mohu se zapojit do deNatura výzvy i když si nekoupím produkty?

Zapojit do výzvy se můžete, pokud jste již historicky naše produkty používala. Stačí natočit videorecenzi, ve které zhodnotíte, jak jste byla s produktem spokojena a jak vám pomohl.

Návody, jak vytvořit materiály a jak nám je zaslat naleznete ZDE

Mohu se zapojit do deNatura výzvy i v jejím průběhu?

Ano, můžete. Pokud se rozhodnete zapojit do výzvy později, vůbec to nevadí. Stejně jako u již zapojených zákaznic, bude potřeba vaši cestu s našimi produkty zdokumentovat formou videorecenze. Pokud nám vytvořené materiály odešlete po skončení výzvy, získáte stejnou odměnu, jako byste se do deNatura výzvy zapojila už od začátku.

Do kdy mohu odeslat videorecenzi, abych získala produkt zdarma?

Vytvořené materiály nám můžete zasílat během celé deNatura výzvy, tedy od května do konce srpna. Abychom neošidili zákaznice, které se zapojí později, odměníme produktem zdarma všechny, kteří nám zašlou natočené videorecenze do poloviny října.

Pokud zašlete videorecenzi po termínu, vymyslíme pro vás také adekvátní odměnu.

Jak využijete vytvořené videorecenze?

Vámi vytvořené a zaslané videorecenze chceme následně používat k marketingovým účelům, které nám pomohou dostat deNaturu mezi více zákaznic. Vaše iniciativa tak pomůže ještě více šířit naši myšlenku pomáhat ženám být přirozeně krásné a samy sebou. Abychom mohli vytvořené materiály využívat, zašleme vám na e-mail souhlas s GDPR, kde si vše potvrdíme.

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou přispět videorecenzí, či fotkami před&po a stanou se tak nedílnou součástí deNatury, která chce dlouhodobě zlepšovat lidské životy.

Co se stane, pokud nebudu spokojen/a s výsledky deNatura výzvy?

Pokud si zakoupíte produkt a nebudete spokojena, resp. nedosáhnete požadovaných výsledků nebo se u vás objeví alergická reakce, můžete využít naši garanci vrácení peněz.

Kompletní podmínky pro 100% garanci vrácení peněz naleznete ZDE

Časté dotazy k produktům

Jak funguje sérum na řasy?

Sérum na řasy deNatura má jasný úkol – pomocí přírodních složek, jako jsou například rostlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, učinit vaše řasy delší, plnější a silnější než kdy předtím. Jednotlivé látky posilují folikuly vašich řas a po pár týdnech viditelně prodlouží jednotlivé řasy a zvětší jejich objem. Přírodní cestou tak pomůže vašim řasám k vysněnému růstu. Naše složení je vědecky i klinicky ověřené. Stejně tak funguje také sérum na obočí, které vám při pravidelném používání obočí zahustí, obvykle ztmaví a především celkově zvýrazní.

Jak se sérum používá?

Používání séra je jednoduché, intuitivní a zabere vám pouze několik vteřin denně. Sérum stačí používat jednou denně (večer) na odlíčenou pleť. Doporučujeme aplikaci zařadit do vaší večerní rutiny. Pokud chcete mít jistotu, že pro růst svých řas a obočí děláte maximum, podívejte se na návod, jak aplikovat sérum.

Jak dlouho mi vydrží jedna lahvička séra?

Sérum dodáváme v 3ml lahvičkách. Jedna lahvička vám při každodenním používání, které je nutné při úvodní kúře, vydrží tři měsíce. Jakmile ovšem úvodní kúru dokončíte, nemusíte už sérum používat tak často – stačí přibližně 3x týdně. To znamená, že další lahvičky už vám vydrží klidně i půl roku.

Mohu aplikovat sérum na řasy také na obočí?

Ano, určitě můžete. Pro maximální výsledky však doporučujeme zakoupit sérum na obočí, které zajistí to, že se dostanou živiny do správných míst. Než použijete sérum na řasy na obočí, ujistěte se, že máte obočí čisté a bez make-upu.

Je sérum vhodné pro citlivé oči?

Naše sérum na řasy vyzkoušely stovky žen, které měly citlivé oči. Pokud však máte pocit, že by vaše oči nemusely sérum na řasy přijmout kladně, před aplikací na samotné oči naneste malé množství séra na kousek kůže na vnitřní straně zápěstí a sledujte reakci po dobu 24 hodin. Pokud se objeví zarudnutí, svědění, otoky nebo podráždění, pravděpodobně máte alergickou reakci na některou ze složek a měli byste přestat sérum používat. V takovém případě nás prosím kontaktujte.

Kde najdu složení produktů?

Ve všech našich produktech najdete účinné kombinace ověřených aktivních látek s co nejvyšším podílem přírodních složek. Naším cílem je vyvíjet originální receptury, které stojí na šetrných a kvalitních surovinách, jejichž účinnost prokázaly i vědecké studie. Zajímá vás, jaké účinné látky jsme pro naše produkty vybrali? Prohlédněte si kompletní složení produktů.