Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč

Výhodný balíček - Sérum na řasy, obočí a řasenka

3měsíční kúra

Balíček obsahuje sérum na řasy, sérum na obočí a objemovou řasenku. Séra na řasy a obočí deNatura představují kombinaci bio peptidů, vitamínů a extraktů z rostlin, které prokazatelně zahušťují a prodlužují řasy a obočí a zvýrazňují je. Voděodolná objemová řasenka s černým pigmentem vašim řasám dodá maximální objem a díky extraktům ze séra podporuje dlouhodobý růst řas.

  • První výsledky již po 7–10 dnech (zaručené a viditelné výsledky po 4. týdnu užívání)
  • 100% garance vrácení peněz v případě, že po 3 měsících nezaznamenáte žádné výsledky
  • 2x 3 ml + 6ml řasenka (vydrží 3 měsíce při použití 1x denně)
  • Produkt nebyl testován na zvířatech (Vegan & Cruelty Free)
  • Dodání do 2–3 pracovních dní od objednání
„Krásně dlouhé, husté řasy posílené růstovou řasenkou a husté obočí. To vše vás čeká po 3 měsících s naším výhodným balíčkem, který zajistí, že si každý všimne vašeho ukázkového očního okolí. O 53 % hustší obočí řasy a o 73 % delší řasy za 3 měsíce! Takové jsou výsledky studie používání sér, které se zúčastnily desítky žen. Řasenkou podpoříte růst a podtrhnete výsledek!”
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
3 491 Kč –7 % 3 246 Kč
Výhodný balíček - Sérum na řasy, obočí a řasenka
Komplet balíček
Výhodný balíček Doprava zdarma
3 491 Kč –7 %

Video příběhy našich zákaznic

Co vás čeká v našem výhodném balíčku?

Růstová séra deNatura obsahují jedinečnou kombinaci nejefektivnějších přírodních složek, jako jsou peptidy, vitamíny a rostlinné extrakty, které podporují růst řas a obočí. Jsou vybavena speciálním aplikátorem, díky kterému se živiny dostanou přesně tam, kam mají, a vyživují vlasové folikuly. Ty pak mohou produkovat silnější, zdravější, delší a hustší řasy a obočí.

Růstová řasenka deNatura vašim řasám zajistí maximální objem, prodlouží je a zvýrazní jejich pigment. A navíc je voděodolná, takže bez problému vydrží celý den! Kromě toho jsme ji ale obohatili o složky z našeho růstového séra – kyselinu hyaluronovou, peptidy, rostlinné extrakty, biotin a další vitamíny – díky kterým vaše řasy zároveň vyživuje a podporuje jejich růst.

Proč si pořídit produkty ve výhodném balíčku?

Výhodná cena

Všechny naše balíčky se vám vyplatí! Cena produktů v kombinaci je nižší, než kdybyste koupili každý produkt zvlášť.

Extra porce pro vaši krásu a zdraví

Každý z produktů v balíčku podporuje díky svému jedinečnému složení vaše zdraví a krásu jiným způsobem. Když je ovšem zkombinujete, dopřejete svému tělu komplexnější péči.

Perfektní dárek

Naše balíčky jsou ideálním dárkem! Z nejrůznějších kombinací si jistě vyberete tu, která udělá vašim blízkým radost.

Pohodlné řešení

Zásobte se svými oblíbenými produkty v praktickém balíčku. Budete je tak mít vždy po ruce a nebudete muset objednávat po jednom.

Eco-friendly balení

Objednáním balíčku samozřejmě šetříte i planetu. Můžeme je totiž zabalit a doručit úsporněji, než kdybyste si každý produkt pořídili zvlášť.

ezgif.com-video-to-gif (1)

Případová studie používání růstového séra po dobu 90 dní

Prokazatelné výsledky

Práce na růstových sérech pro nás nikdy nekončí. Potom, co vybereme to nejlepší složení, ověříme jeho účinnost i bezpečnost a představíme náš malý zázrak trhu, přichází to nejdůležitější – testování samotnými zákaznicemi a našimi testerkami. Podívejte se, jak si při testování vedlo naše sérum na řasy!

Řasy se prodloužily v průměru o 73 %
Řasy byly průměrně o 65 %hustší
Obočí zhoustlo průměrně o 58 %
Obočí vyrostlo v průměru o 48 %
Obočí bylo v průměru o 57 % výraznější

Garantujeme vám 100% vrácení peněz

Stojíme si za kvalitou a účinností našich růstových sér. To, za jak dlouhou dobu na sobě zpozorujete první viditelné výsledky, záleží především na aktuální fázi růstového cyklu vašich řas – nejdéle po 3 měsících ale zaručujeme viditelné výsledky úplně všem! A pokud se po třech měsících pravidelného používání séra výsledků nedočkáte, vrátíme vám peníze.

Více o naší garanci

Složení jednotlivých produktů z balíčku

Dotazy k séru na řasy a obočí

Jak funguje sérum na řasy?

Sérum na řasy deNatura má jasný úkol – pomocí přírodních složek, jako jsou například rostlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, učinit vaše řasy delší, plnější a silnější než kdy předtím. Jednotlivé látky posilují folikuly vašich řas a po pár týdnech viditelně prodlouží jednotlivé řasy a zvětší jejich objem. Přírodní cestou tak pomůže vašim řasám k vysněnému růstu. Naše složení je vědecky i klinicky ověřené. Stejně tak funguje také sérum na obočí, které vám při pravidelném používání obočí zahustí, obvykle ztmaví a především celkově zvýrazní.

Jsou vaše séra opravdu přírodní?

V našich produktech používáme účinné aktivní látky s ověřenými výsledky. Naopak v nich nenajdete parfemaci nebo chemické konzervanty. Růstová séra obsahují přírodní extrakty, vitamíny, peptidy, ale třeba také biotin a výtažek z dýňového semínka. Prohlédněte si kompletní složení.

Za jak dlouho uvidím výsledky se sérem na řasy a obočí?

Viditelné výsledky během používání séra na řasy a obočí deNatura se mohou lišit v závislosti na individuálních faktorech, jako je např. aktuální růstový cyklus řas/obočí, celkové zdraví, životní styl atd. Velká část lidí začne nicméně pozorovat první známky zlepšení, jako je zvýšená pevnost a lesk řas, během 2–4 týdnů pravidelného používání. Pro dosažení maximálních výsledků v délce a objemu řas je potřeba používat sérum pravidelně celé 3 měsíce. Je důležité pamatovat na to, že trpělivost a pravidelnost jsou klíčové pro dosažení optimálních výsledků.

Jak dlouho mi vydrží výsledky po používání?

Výsledky se vám při používání dostaví mezi 14 a 120 dny podle toho, v jakém stavu se vaše řasy nachází. Můžete počítat, že vám po používání řasy vydrží ještě zhruba dalších 120 dní krásné a vyživené.

Jak se sérum používá?

Používání séra je jednoduché, intuitivní a zabere vám pouze několik vteřin denně. Sérum stačí používat jednou denně (večer) na odlíčenou pleť. Doporučujeme aplikaci zařadit do vaší večerní rutiny. Pokud chcete mít jistotu, že pro růst svých řas a obočí děláte maximum, podívejte se na návod, jak aplikovat sérum.

Jak často mám sérum na řasy a obočí používat?

Séra na řasy a obočí deNatura doporučujeme používat jednou denně pro dosažení nejlepších výsledků. Aplikujte sérum večer před spaním na čisté a suché řasy a obočí.

Co se stane, když sérum na řasy přestanu používat?

Naše sérum je pro řasy výživou. Pokud výživu přestanete aplikovat, tak se vám řasy postupně podle toho, v jakém cyklu se zrovna nachází, začnou vracet do přirozeného stavu – stejně jako se tomu děje i u všech ostatních kosmetických produktů. To ale neznamená, že už ho napořád musíte používat každý den. Po dokončení úvodní tříměsíční kúry doporučujeme nasadit už jen "udržovací kúru" – tzn. sérum používat alespoň 3x týdně. Další lahvička séra vám tak vydrží přibližně půl roku.

Mohu používat sérum během těhotenství a kojení?

Stejně jako všechny naše produkty ani séra nejsou testována na těhotných a kojících ženách. V tomto případě vám můžeme pouze doporučit, abyste používání probrala s vaším praktickým lékařem a poradila se s ním o tom, zda je pro vás sérum vhodné.

Jak dlouho mi vydrží jedna lahvička séra?

Sérum dodáváme v 3ml lahvičkách. Jedna lahvička vám při každodenním používání, které je nutné při úvodní kúře, vydrží tři měsíce. Jakmile ovšem úvodní kúru dokončíte, nemusíte už sérum používat tak často – stačí přibližně 3x týdně. To znamená, že další lahvičky už vám vydrží klidně i půl roku.

Mohu sérum na řasy používat na umělé řasy?

Ano, můžete. Naše séra totiž neobsahují žádné oleje. Doporučujeme sérum začít používat před sundáním umělých řas, protože se vaše vlastní řasy vyživí a připraví se na růst.

Jak se sérum používá?

Ano, určitě můžete. Pro maximální výsledky však doporučujeme zakoupit sérum na obočí, které zajistí to, že se dostanou živiny do správných míst. Než použijete sérum na řasy na obočí, ujistěte se, že máte obočí čisté a bez make-upu.

Jak zjistit, jestli mám na sérum alergii?

Pokud máte pocit, že by vaše oči nemusely sérum na řasy přijmout kladně, před aplikací na samotné oči sérum nejprve otestujte. Naneste malé množství séra na kousek kůže na vnitřní straně zápěstí a sledujte reakci po dobu 24 hodin. Pokud se objeví zarudnutí, svědění, otoky nebo podráždění, pravděpodobně máte alergickou reakci na některou ze složek a měli byste přestat sérum používat. V takovém případě nás prosím kontaktujte.

Co dělat v případě, že mám na sérum alergickou reakci?

Pokud se u vás alergická reakce objeví, přestaňte přípravek používat. Zároveň nás neváhejte kontaktovat buď na e-mail info@denatura.cz, nebo nám rovnou zavolejte na +420 778 882 455.

Je sérum vhodné pro citlivé oči?

Naše sérum na řasy vyzkoušely stovky žen, které měly citlivé oči. Pokud však máte pocit, že by vaše oči nemusely sérum na řasy přijmout kladně, před aplikací na samotné oči naneste malé množství séra na kousek kůže na vnitřní straně zápěstí a sledujte reakci po dobu 24 hodin. Pokud se objeví zarudnutí, svědění, otoky nebo podráždění, pravděpodobně máte alergickou reakci na některou ze složek a měli byste přestat sérum používat. V takovém případě nás prosím kontaktujte.

Dotazy k objemové řasence

Jak růstová řasenka deNatura funguje a jaké jsou její hlavní výhody?

Růstová řasenka deNatura je navržena tak, aby nejen zvýšila objem a délku vašich řas, ale také podpořila jejich růst. Obsahuje speciální látky, které mohou stimulovat růst řas a zároveň poskytnout výživu pro silnější a zdravější řasy.

Proč bych si měla pořídit vaši řasenku?

Objemová řasenka s černým pigmentem vám kromě dokonalého objemu dodá i výživu pro zdravý růst a údržbu řas – obsahuje několik surovin z našeho skvělého séra na řasy. Těšit se můžete na dokonalý objem, skvělou výdrž, žádné obtiskávání a výživu, o kterou se postará kyselina hyaluronová, vitamíny, minerály a biotin.

Jaké jsou výhody řasenky deNatura?

Nová řasenka s vylepšeným složením zaručuje snadnější odličování a stále perfektní objem. Inovativní kartáček prodlužuje a zakrucuje řasy. Obsahuje látky podporující růst řas a dodává výživu díky kyselině hyaluronové, vitamínům a minerálům.

Jak aplikovat řasenku?

Návod, jak správně aplikovat řasenku deNatura, naleznete zde: https://www.denatura.cz/objemova-rasenka-denatura/

Řasenka je voděodolná. Jak ji šetrně odlíčit?

Návod, jak správně odlíčit řasenku deNatura, naleznete zde: https://www.denatura.cz/objemova-rasenka-denatura/

Jaké má objemová řasenka složení INCI a certifikace?

Kompletní složení: Aqua, Hyaluronic Acid, CI77499, Hydroxyethyl Cellulose, Cucurbita Pepo, Pumpkin Seed Extract, Mristoyl Pentapeptide-17, Arginine, Panax Ginseng Extract, Swertia Japonica Extract, Acorus Calamus Root Extract, Oligopeptide-10, Vitamine E

Certifikace:

Certifikát je vyhotoven NQA a je platný dle evropských směrnic 93/42/EEC a 2007/47/EC a také ZBKP dle č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

5
60x
4
6x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EV Avatar autora | 3.3.2023
Velmi,účinkuje a nedráždí oči.
4
L Avatar autora | 18.2.2023
Sérům na obočí i na řasy je skvělé, byla jsem hodně skepická (jsem totiž ten typ, na který všemožné vychytávky prostě nefungují), ale opravdu po 3 měsících změna jde vidět - řasy delší, tmavší a obočí lehce hustší a tmavší. Teď jsem si zakoupila druhé balení (tohle) i s řasenkou. Řasenku jsem měla zatím dvakrát, je fajn, jen se dost špatně dostává dolů a při odličování se z ní stává guma. Tak jen na to pozor, abyste si opečovávané řasy dolováním řasenky dolů naopak neponičili, chce to asi nějaký opravdu opravdu silný odličovač, jak už tu psaly dámy přede mnou.
5
LK Avatar autora | 13.1.2023
Používám krátce, ale již nyní vidím pomalinku změny :)
5
TK Avatar autora | 9.1.2023
Absolútna spokojnosť, vďaka, naozaj to funguje
5
HD Avatar autora | 23.11.2022
Jsem spokojená moc. Již jsem si objednala další sérum na řasy. Opravdu viditelné zlepšení.
5
YS Avatar autora | 3.11.2022
Velká spokojenost, výsledky jsem začala vidět ve třetím měsíci používání. Mám sérum na řasy i obočí, obočí i řasy jsou tmavší, obočí hustší, řasy delší. Jsem mile překvapena výsledkem, zakoupila jsem znovu. Doporučuji.
5
L Avatar autora | 1.11.2022
Po měsíci používání vidím změnu u řas, jsou skutečně tmavší a delší, u obočí zatím změnu nevidím.
5
AP Avatar autora | 28.10.2022
Používám dlouhodobě , zakoupila jsem už 3x, funguje
5
YS Avatar autora | 18.9.2022
Sérum na řasy i obočí používám necelých 5 týdnů, vidím zatím menší změny u obočí - výraznější barva a je o něco hustší. U řas zatím změny nevidím, ale je to ještě krátká doba, tak věřim, že i tam bude sérum fungovat. Řasenku jsem ještě nepoužila, tak zatím nemohu hodnotit.
5
AB Avatar autora | 19.5.2022
Maximální spokojenost se sérem na obočí. Obočí ztmavlo, zhoustlo.
5
M Avatar autora | 26.3.2022
Rychlé zaslání. Séra na obočí a řasy mně mile překvapila. Řasy mám o dost delší a obočí se mi prodloužilo i ztmavlo. Řasenka není špatná, jen na ni úplně nefunguje můj odličovač.
5
K Avatar autora | 22.3.2022
Sérum jsem dostala jako dárek k Vánocům od dcery a do té doby jsem ho vůbec neznala. Řasy mě trápily už od porodu dcerky. Teď sérum používám asi tři měsíce a řasy mám jak z reklamy, děkuju Denaturo!
4
E Avatar autora | 22.3.2022
Sérum jsem nepotřebovala, dokud jsem ho nevyzkoušela!!! Zamilovala jsem si hlavně sérum na řasy, to mi funguje krásně. Už se mě na to ptala i prodavačka v obchodě, proč mám takový řasy... :-) Děkuji!
L Avatar autora Laura z Denatury (Administrátor) 22.3.2022
Milá Eliško, mockrát děkujeme za tak krásnou zpětnou vazbu! Ať Vám řasy rostou až do nebes ♥
5
PK Avatar autora | 26.2.2022
Naprostá spokojenost. Konečně něco, co funguje
5
V Avatar autora | 23.2.2022
Sérum na řasy opravdu pomáhá. Řasy se mi krásně prodloužily a ztmavly.
5
M Avatar autora | 19.1.2022
Používám od léta, sérum už mám potřetí a je nejlepší co jsem kdy měla.
5
B Avatar autora | 12.1.2022
Vaše sérum je pro mě malý zázrak! Bála jsem se, ale už nemusím... Vřele doporučuji, používám už další sérum a řasy rostou do nebeees
Nevyplňujte toto pole:
22.3.2022 10:05
Vyzkoušela jsem několik sér na řasy a s tímto jsem nejvíc spokojená. Konečně mě nepálí oči, jako u jiných. Jsem zatím velice spokojená, výsledky mám po dvou měsících viditelné. Řasy jsou určitě delší a "tlustší" tak i vypadají mnohem tmavší. Budu používat i nadále, zatím jsem moc spokojená... nádhera!
Odpovědět
22.3.2022 10:05
Dobrý den Nelo, děkujeme za zpětnou vazbu, mějte krásný den! ♥
22.3.2022 10:00
Dobrý den, jak prosim funguje ta vaše garance výsledků? Děkuji
Odpovědět
22.3.2022 10:01
Dobrý den Nikol, do vývoje našich produktů jsme dali vše a ve výsledky věříme, proto jsem se rozhodli u deNatura sérum na řasy a deNatura sérum na obočí poskytnout garanci vrácení peněz v případě, že se Vám výsledky nedostaví. A jak to tedy funguje? Až Vám sérum doručíme, budete potřeba, abyste si své oko či obočí vyfotila. Toto prosím dělejte alespoň jednou měsíčně. Kdyby nastala situace, že byste nepocítila změnu, pošlete nám tyto fotografie z průběhu aplikace napříč třemi měsíci nám na mail a my Vám vrátíme 100 % z celé částky, kterou jste nám zaplatila, nebo Vám rádi poskytneme jiný produkt podle toho, co bude pro Vás nejlepší. ♥ Vaše spokojenost je pro nás klíčová a chceme, aby každý zákazník odcházel spokojený. ♥
22.3.2022 09:58
Dobrý den, sérum používám dva měsíce, ráno i večer a takový výsledky jsem nečekala!!! Co mám dělat, až mi sérum dojde? Děkuji moc :-)
Odpovědět
22.3.2022 09:59
Dobrý den Evičko, radost z výsledků nás opravdu těší! ♥ Jak už to tak bývá, i každá květina potřebuje zalévat, aby byla stále krásná a dokonalá. Sérum Vám vydrží zhruba tři měsíce podle toho, jak často a pečlivě jej nanášíte. I nadále používejte naše sérum Denatura a podle zkušeností našich zákaznic i nás samotných víme, že postačí nanášet zhruba polovičně. Další tuba tak vydrží zhruba půl roku. Pokud jste si však zvykla nanášet každý den, určitě můžete pokračovat. Sérum je čistě přírodní a ničemu to nebude vadit. Mějte krásný den ♥