JARNÍ SLEVA 15 % NA CELÝ SORTIMENT A DOPRAVA ZDARMA JEN DO 29.3.

deNatura má nové barvy a logo!

Milé zákaznice,
po necelém roce působení na trhu jsme dospěli k odvážnému kroku, kterým je kompletní grafická změna identity značky deNatura. Možná se ptáte, proč jsme tak učinili? Již od začátku jsme pevně věřili, že deNatura vyroste. Co jsme ale nečekali, že takto rychle.

Dalším důvodem pro změnu byla grafická estetika našeho brandu. Rozhodli jsme se použít základní barvy, které nám umožňují jednodušší práci při přípravě reklamního či tiskového obsahu. Můžete se tak těšit na další překvápka, které pro vás chystáme do objednávek.

Společně rosteme rychleji, než jsme na začátku očekávali. Značku deNatura dnes vidíme jako konkurence schopnou a věříme, že brzy bude patřit mezi největší kosmetické brandy na trhu.

Nakonec bychom chtěli poděkovat Vám, našim zákazníkům, kteří od nás pravidelně nakupujete a jste s našimi produkty spokojeni. Všem, kteří nám posílají výsledky, krásné recenze a doporučujete nás dál. Nesmírně si toho vážíme! Na oplátku děláme maximum pro vaši spokojenost, pracujeme nejen na nových produktech, které si zamilujete.


DĚKUJEME!
deNatura

Cerna