Sérum na řasy + Prémiový vitamínový komplex

3měsíční kúra a 50denní kúra

Balíček obsahuje prémiový vitamínový komplex pro vlasy, nehty a pleť a růstové sérum na řasy. Oba naše produkty obsahují vyladěné kombinace látek, které vám pomohou dosáhnout krásných a zdravých vlasů, nehtů a pleti a díky séru také krásně dlouhých, hustých a zdravých řas. Vitamíny zároveň přispějí k lepšímu a rychlejšímu růstu řas. Produkty jsou přírodní a můžete od nich očekávat jen to nejlepší, co lze v moderní kosmetice a výživě pořídit.

  • Sérum na řasy účinná kombinace složek, která stimuluje růst dlouhých, hustých a zdravých řash
  • Vitamínový komplex nejkomplexnější multivitamín a multiminerál na trhu
Řasy se prodloužily v průměru o 73%
„Vitamínový komplex působí na zlepšení zdraví vlasů, nehtů a pokožky zevnitř. Obsahuje mikroživiny, které mohou posílit účinky séra na řasy, což povede k rychlejšímu a zdravějšímu růstu dlouhých řas."Michaela Gorčíková, nutriční specialistka
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
2 144 Kč –5 % 2 036 Kč 1 018 Kč / 1 ks
Sérum na řasy + Prémiový vitamínový komplex
serum a vitaminy
Výhodný balíček Doprava zdarma
2 144 Kč –5 %

Video příběhy našich zákaznic

Co vás čeká v našem výhodném balíčku?

Sérum na růst řas deNatura představuje účinnou kombinaci bio peptidů, vitamínů a extraktů z rostlin, které pronikají k folikulům řas a dodávají jim potřebnou výživu. Folikuly jsou díky tomu silnější a produkují delší, hustší a zdravější řasy – a to dlouhodobě!

Vitamínový komplex deNatura se díky obsahu 27 přírodních látek stará o zdraví vlasů, nehtů, pleti a celého těla. Všechny důležité složky jsou obsaženy bioaktivní formě, aby se co nejefektivněji vstřebávaly do těla. Vitamínový komplex je navržen tak, aby kromě vlasů, nehtů a pokožky také podporoval hormonální činnost a správné fungování celého organismu.

Proč si pořídit produkty ve výhodném balíčku?

  • Výhodná cena – Všechny naše balíčky se vám vyplatí! Cena produktů v kombinaci je nižší, než kdybyste koupili každý produkt zvlášť.
  • Extra porce pro vaši krásu a zdraví – Každý z produktů v balíčku podporuje díky svému jedinečnému složení vaše zdraví a krásu jiným způsobem. Když je ovšem zkombinujete, dopřejete svému tělu komplexnější péči.
  • Perfektní dárek – Naše balíčky jsou ideálním dárkem! Z nejrůznějších kombinací si jistě vyberete tu, která udělá vašim blízkým radost.
  • Pohodlné řešení – Zazásobte se svými oblíbenými produkty v praktickém balíčku. Budete je tak mít vždy po ruce a nebudete muset objednávat po jednom.
  • Eco-friendly balení – Objednáním balíčku samozřejmě šetříte i planetu. Můžeme je totiž zabalit a doručit úsporněji, než kdybyste si každý produkt pořídili zvlášť.
ezgif.com-video-to-gif (1)

Případová studie používání růstového séra po dobu 90 dní

Prokazatelné výsledky

Práce na růstových sérech pro nás nikdy nekončí. Potom, co vybereme to nejlepší složení, ověříme jeho účinnost i bezpečnost a představíme náš malý zázrak trhu, přichází to nejdůležitější – testování samotnými zákaznicemi a našimi testerkami. Podívejte se, jak si při testování vedlo naše sérum na řasy!

Řasy se prodloužily v průměru o 73 %
Řasy byly průměrně o 65 %hustší

Jak používat deNatura sérum na řasy

Chcete co nejdříve získat nádherné řasy díky růstovému séru? Podívejte se na video nebo si přečtěte návod, jak aplikovat sérum na řasy.

1. Odlíčení a tonizace pleti

Před aplikací séra důkladně odličte make-up a dočistěte obličej pomocí tonika. Jedině tak se mohou všechny živiny obsažené v séru vstřebat do pokožky.

2. Nanesení séra

Pomocí aplikátoru naneste sérum plynulým tahem ke kořínkům řas. Jedno namočení kartáčku vám vystačí na horní i dolní linii řas.

3. Vstřebávání

Než budete na pleť nanášet další přípravky, jako je hydratační krém, nechte sérum pořádně vstřebat. Pro rychlejší výsledky můžete sérum aplikovat ráno i večer.

Garantujeme vám 100% vrácení peněz

Stojíme si za kvalitou a účinností našich růstových sér. To, za jak dlouhou dobu na sobě zpozorujete první viditelné výsledky, záleží především na aktuální fázi růstového cyklu vašich řas – nejdéle po 3 měsících ale zaručujeme viditelné výsledky úplně všem! A pokud se po třech měsících pravidelného používání séra výsledků nedočkáte, vrátíme vám peníze.

Více o naší garanci

Složení jednotlivých produktů z balíčku

Dotazy k séru na řasy a obočí

Jak funguje sérum na řasy?

Sérum na řasy deNatura má jasný úkol – pomocí přírodních složek, jako jsou například rostlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, učinit vaše řasy delší, plnější a silnější než kdy předtím. Jednotlivé látky posilují folikuly vašich řas a po pár týdnech viditelně prodlouží jednotlivé řasy a zvětší jejich objem. Přírodní cestou tak pomůže vašim řasám k vysněnému růstu. Naše složení je vědecky i klinicky ověřené. Stejně tak funguje také sérum na obočí, které vám při pravidelném používání obočí zahustí, obvykle ztmaví a především celkově zvýrazní.

Jsou vaše séra opravdu přírodní?

V našich produktech používáme účinné aktivní látky s ověřenými výsledky. Naopak v nich nenajdete parfemaci nebo chemické konzervanty. Růstová séra obsahují přírodní extrakty, vitamíny, peptidy, ale třeba také biotin a výtažek z dýňového semínka. Prohlédněte si kompletní složení.

Za jak dlouho uvidím výsledky se sérem na řasy a obočí?

Viditelné výsledky během používání séra na řasy a obočí deNatura se mohou lišit v závislosti na individuálních faktorech, jako je např. aktuální růstový cyklus řas/obočí, celkové zdraví, životní styl atd. Velká část lidí začne nicméně pozorovat první známky zlepšení, jako je zvýšená pevnost a lesk řas, během 2–4 týdnů pravidelného používání. Pro dosažení maximálních výsledků v délce a objemu řas je potřeba používat sérum pravidelně celé 3 měsíce. Je důležité pamatovat na to, že trpělivost a pravidelnost jsou klíčové pro dosažení optimálních výsledků.

Jak dlouho mi vydrží výsledky po používání?

Výsledky se vám při používání dostaví mezi 14 a 120 dny podle toho, v jakém stavu se vaše řasy nachází. Můžete počítat, že vám po používání řasy vydrží ještě zhruba dalších 120 dní krásné a vyživené.

Jak se sérum používá?

Používání séra je jednoduché, intuitivní a zabere vám pouze několik vteřin denně. Sérum stačí používat jednou denně (večer) na odlíčenou pleť. Doporučujeme aplikaci zařadit do vaší večerní rutiny. Pokud chcete mít jistotu, že pro růst svých řas a obočí děláte maximum, podívejte se na návod, jak aplikovat sérum.

Jak často mám sérum na řasy a obočí používat?

Séra na řasy a obočí deNatura doporučujeme používat jednou denně pro dosažení nejlepších výsledků. Aplikujte sérum večer před spaním na čisté a suché řasy a obočí.

Co se stane, když sérum na řasy přestanu používat?

Naše sérum je pro řasy výživou. Pokud výživu přestanete aplikovat, tak se vám řasy postupně podle toho, v jakém cyklu se zrovna nachází, začnou vracet do přirozeného stavu – stejně jako se tomu děje i u všech ostatních kosmetických produktů. To ale neznamená, že už ho napořád musíte používat každý den. Po dokončení úvodní tříměsíční kúry doporučujeme nasadit už jen "udržovací kúru" – tzn. sérum používat alespoň 3x týdně. Další lahvička séra vám tak vydrží přibližně půl roku.

Mohu používat sérum během těhotenství a kojení?

Stejně jako všechny naše produkty ani séra nejsou testována na těhotných a kojících ženách. V tomto případě vám můžeme pouze doporučit, abyste používání probrala s vaším praktickým lékařem a poradila se s ním o tom, zda je pro vás sérum vhodné.

Jak dlouho mi vydrží jedna lahvička séra?

Sérum dodáváme v 3ml lahvičkách. Jedna lahvička vám při každodenním používání, které je nutné při úvodní kúře, vydrží tři měsíce. Jakmile ovšem úvodní kúru dokončíte, nemusíte už sérum používat tak často – stačí přibližně 3x týdně. To znamená, že další lahvičky už vám vydrží klidně i půl roku.

Mohu sérum na řasy používat na umělé řasy?

Ano, můžete. Naše séra totiž neobsahují žádné oleje. Doporučujeme sérum začít používat před sundáním umělých řas, protože se vaše vlastní řasy vyživí a připraví se na růst.

Jak se sérum používá?

Ano, určitě můžete. Pro maximální výsledky však doporučujeme zakoupit sérum na obočí, které zajistí to, že se dostanou živiny do správných míst. Než použijete sérum na řasy na obočí, ujistěte se, že máte obočí čisté a bez make-upu.

Jak zjistit, jestli mám na sérum alergii?

Pokud máte pocit, že by vaše oči nemusely sérum na řasy přijmout kladně, před aplikací na samotné oči sérum nejprve otestujte. Naneste malé množství séra na kousek kůže na vnitřní straně zápěstí a sledujte reakci po dobu 24 hodin. Pokud se objeví zarudnutí, svědění, otoky nebo podráždění, pravděpodobně máte alergickou reakci na některou ze složek a měli byste přestat sérum používat. V takovém případě nás prosím kontaktujte.

Co dělat v případě, že mám na sérum alergickou reakci?

Pokud se u vás alergická reakce objeví, přestaňte přípravek používat. Zároveň nás neváhejte kontaktovat buď na e-mail info@denatura.cz, nebo nám rovnou zavolejte na +420 778 882 455.

Je sérum vhodné pro citlivé oči?

Naše sérum na řasy vyzkoušely stovky žen, které měly citlivé oči. Pokud však máte pocit, že by vaše oči nemusely sérum na řasy přijmout kladně, před aplikací na samotné oči naneste malé množství séra na kousek kůže na vnitřní straně zápěstí a sledujte reakci po dobu 24 hodin. Pokud se objeví zarudnutí, svědění, otoky nebo podráždění, pravděpodobně máte alergickou reakci na některou ze složek a měli byste přestat sérum používat. V takovém případě nás prosím kontaktujte.

Dotazy k vitamínovému komplexu

K čemu je váš vitaminový komplex dobrý?

Vitamínový komplex obsahuje esenciální vitamíny, minerální látky, aminokyseliny a rostlinné extrakty, které jsou zásadní pro zdraví a kvalitu vlasů, nehtů a pokožky. Pečlivě poskládané složení doplňuje často chybějící mikroživiny v naší stravě, které podporují nejen růst vlasů, pevnost nehtů a hydrataci pokožky, ale také zajišťují správnou činnost hormonální soustavy, která je u žen velmi důležitá. Pravidelné užívání vitamínového komplexu vám proto zajistí přísun klíčových živin pro správné fungování celého těla a podpoří vaši přirozenou krásu.

Pro koho jsou vitamíny vhodné?

Vitaminový komplex je vhodný pro ženy i muže. Slouží jako podpora zdraví a kvality vlasů, nehtů a pokožky. Pomáhá při nadměrném vypadávání, lámání a třepení vlasů. Je určen pro různé typy vlasů (řídké, mastné, suché, oslabené, poškozené nesprávnou péčí). Doporučujeme jej užívat také při zhoršené kvalitě nehtů, včetně tenkých, lámavých a třepivých nehtů. Dále je užitečný při nadměrném stresu a nedostatečné výživě, která může způsobit nutriční deficity.

Proč bych si měla vybrat váš doplněk stravy?

Při vývoji vitamínového komplexu jsme si všimli nedostatků současně dostupných produktů. Obvykle totiž neřeší použité formy vitamínů a minerálů, které významně ovlivňují účinnost a vstřebatelnost. Současně jsou velmi úzce zaměřené a nesoustředí se na komplexní výživu celého těla, která se následně odráží ve stavu našich vlasů, nehtů a pleti. Proto náš komplex obsahuje širší škálu vitamínů a minerálů, včetně aminokyselin, rostlinných extraktů, MSM, rybího kolagenu nebo kyseliny hyaluronové.

Kde najdu složení vašich vitamínů?
Jak často musím vitamíny brát?

Pro optimální výsledky užívejte každý den dvě kapsle našeho vitaminového komplexu, jednu ráno po snídani a druhou večer po večeři. Nezapomínejte na pravidelnou hydrataci během dne.

Jak dlouho trvá, než začnu vidět výsledky užívání vitamínového komplexu?

Výsledky se odvíjí od vašeho současného zdravotního stavu a přítomných výživových nedostatků. Většina lidí začíná pozorovat změny po prvním měsíci pravidelného užívání. Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme užívat minimálně 3 měsíce, kdy má tělo dostatek času na načerpání důležitých živin a přirozenou obnovu a regeneraci. Je proto důležité mít trpělivost, používat produkt pravidelně, dlouhodobě a dodržovat doporučené dávkování.

Může vitamínový komplex nahradit vyváženou stravu?

Vitamínový komplex by měl být vnímán jako doplněk stravy, a nikoli jako náhrada za vyváženou stravu. Je důležité pokračovat ve stravovacích návycích, které zahrnují různorodou škálu živin.

5
10x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HP Avatar autora | 10.7.2024
Vitamíny bych doporučila všem. Měla jsem že stresu atopický exém. Už téměř zmizel. Vlasy , nehty v dobrém stavu. Řasy asi 2x takové. Dám jen tušku, řasenku a jdu. Můžu jen doporučit.
5
KD Avatar autora | 5.6.2024
Sérum jsem si pořídila po onkologické léčbě , kdy mé řasy nebyly v nejlepší kondici . Po asi 6 týdnech používání mi začaly růst krásné řasy, jsem velmi spokojená s tímto výrobkem . Mohu doporučit .
5
J Avatar autora | 26.3.2024
Jsem spokojená, řasy mám opravdu delší. Děkuji
4
S Avatar autora | 26.3.2024
Sérum na řasy neštípe ani nedráždí oči . Své řasy mám velice slabé a krátké , proto jsem si zakoupila sérum . Výsledky po 2 měsíčním používání hodnotím kladně , řasy porostly a zhoustly .
5
TG Avatar autora | 18.3.2024
Naprosto spokojená , všechno roste tak jak má. Děkuji 🥰
5
MP Avatar autora | 12.2.2024
Jednoznačně nejlepší duo!!
5
HK Avatar autora | 19.11.2023
Vitamínový komplex a sérum na řasy užívám zatím 14 dní. Sérum na řasy zatím nemohu hodnotit, protože výsledek se zřejmě hned neprojeví, zatím jen vím, že nedráždí ani mé citlivé oči. Vitamínový komplex je výborný, doporučuji všem ženám 50+. Poslední dobou jsem měla pocit, že se celá sesychám, po vitamínech se cítím mnohem lépe, pleť i vlasy jsou pružnější a dokonce mi přestaly slzet oči, zlepšil se mi zrak, tedy výborný produkt. Kartáček na řasy a obočí je také skvělý, řasy dokonale oddělí. Tedy hodnocení: vitamíny - 5, kartáček - 5 a sérum zatím nemohu hodnotit...
5
ZS Avatar autora | 24.7.2023
Sérum na řasy je perfektní, řasy jsou po měsíci opravdu viditelně delší a hustější, velká spokojenost. Nyní jsem dobrala první balení vitamínů na Vlasy, nehty a pleť - nehty co se mi v poslední době strašně lámaly jsou jako nové, a to jsem zkoušela všemožné vitamíny. Vlasy a pleť reagují později, tak počkám po dalším balení. Určitě v kůře budu pokračovat.
Nevyplňujte toto pole:
Spokojenost 18.3.2024 13:57
Jsem naprosto spokojená, vlásky mi podrůstají a řasy také krásně dorostly.
Odpovědět
4.4.2024 23:22
Dobrý den, Terezo, moc vám děkujeme za zpětnou vazbu na naše produkty. Máme velkou radost, že vidíte očekávané výsledky a jste spokojená. 🙏🏼 Hezký den, Laura, deNatura 🌱