Doprava ZDARMA a dárky v hodnotě 178 Kč ke každé objednávce

4 základní návyky pro zdravé řasy

Pokud momentálně používáte sérum na řasy Denatura, jste na správné cestě ke dlouhým a zdravím řasám. Připravili jsme si pro Vás pár dalších rad, které dlouhodobě pomáhají zdraví a kvalitě Vašich řas. Zde je 6 základních návyků, Vám pomohou k tíženému výsledku. 

Pojďme na to..


Správné odličování

Hlavním stavebním kamenem zdravých řas je správné odličování na konci dne. Opravdu dbejte na to, aby odličovací přípravky byly co nejkvalitnější a aby přípravek místo péče Vašemu obličeji neškodil. Součástí kvalitního odličovacího přípravku by měl být například vitamín A,E,F a kolagen, který zpomaluje proces stárnutí a zabraňuje lámaní řas.


Růstové sérum na řasy Denatura

Přírodní sérum pro růst dokonale dlouhých, zdravých, hustých a tmavých řas. Řasové sérum DENATURA představuje kombinaci BIO peptidů, vitamínů (B7- biotin, B5 - panthenol), extraktů z květů a rostlin, které prokazatelně prodlužují řasy a zvýrazňují jejich tmavý pigment. Klinické studie prokázaly delší a hustší řasy po 4 - 8 týdnech užívání.Strava

Pro některé možná překvapivý bod, který však napomáhá nejen dlouhým a hustým řasám, ale především celkovému zdraví a pohodě. Řasy s otevřenou náručí přivítají především vitamín E (obsažený také v séru na řasy Denatura), B-komplex, B12, které lze požívat ve formě kapsliček. K dostání jsou v každé lokální lékárně. 


Dejte Vašim řasám odpočinek

V dnešní době sociálních sítí je poměrně těžké dát si den bez jakéhokoliv líčení, aby dotyčný náhodou nevypadal na fotce špatně. A to je špatně! Pokud nemusíte a nikam se během dne nechystáte, dejte svým řasám, ale především obličeji odpočinek a nenanášejte žádný make-up. Doporučujeme naopak využívat vyživovací oleje s vitamíny, které jsou ověřené. K večeru doporučujeme využít sérum na řasy, či obočí Denatura, které obsahuje přírodní výtažky, biotin a vitamíny.