Doprava ZDARMA a dárky v hodnotě 178 Kč ke každé objednávce

O NÁS

Co je DeNatura?

Česká přírodní kosmetika se zaměřením na ženy a slečny, které chtějí ze síly přírody vytěžit maximum. Když jsme v roce 2019 přemýšleli, čím bychom mohli už tak přeplněný svět kosmetiky rozšířit, séra na řasy a obočí byla jasná volba. Našim cílem bylo utvořit jedinečné složení, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Píše se rok 2022 a my jsme se po úspěšném roce 2021 rozhodli rozšířit naši působnost i mimo řasová séra. Opět trávíme dlouhé noci u vývoje jedinečných produktů, které budou poslední věcí, kterou si rozhodnete v daném odvětví koupit. Společně s týmem slečen testujeme nové produkty, které se brzy stanou "povinnou výbavou" každé pozorné ženy.

 

Kvalita vždy nad kvantitou

Vývoj řasových sér byl poměrně náročný. Dávali jsme si maximálně záležet, aby celé složení dávalo smysl a skutečně obsahovalo prvky, které rozpoutají vaše "řasové boom". Kvůli přísným požadavkům veškerých certifikací a osvědčení jsme strávili dlouhé noci s těmi nejlepšími. 

U vývoje nám pomáhali odborníci ze světa kosmetiček, ale i nutričních specialistů. Našim cílem tak bylo utvořit jedinečný produkt, po kterém už zkrátka nebudete chtít zkusit nic jiného. Naše kvalita tak přináší radost a potěšení z výsledků stovkám zákaznic měsíčně, které séra pravidelně nakupují.

 

Prodáváme produkty, které sami užíváme.

Nespokojenost s nabídkou trhu byla naší motivací, proč vůbec DeNatura vznikla. Většina žen bojovala s pocitem, že zkrátka nejsou spokojené se svým obočím či řasami. Přírodní krása je za nás vždy ta nejlepší, proto jsme si zvolili cestu výtažků a extraktů z přírodních složek, které v jedinečné kombinaci utváří to nejlepší, co lze nabídnout

A my tomu opravdu věříme! Proto jsme se rozhodli poskytovat i garanci vrácení peněz v případě, že se nedostaví žádné výsledky. Našim zákaznicím nasloucháme a vážíme si každého upřímného názoru, díky kterým můžeme poskytovat jen to nejlepší.

Monca_foto

 

Proč zvolit právě naše produkty?

S DeNaturou opravdu nemáte co ztratit. Jako jedni z mála nabízíme garanci vrácení peněz v případě, kdyby Vám náhodou naše produkty nefungovaly. Díky tomuto máte sami jistotu, že jste nešlápli vedle. Na našich stránkách najdete plno recenzí, výsledků před a po a jsme aktivní i na sociálních sítích. Veškeré naše produkty máme skladem v České republice a z pravidla odesíláme do druhého dne. Používáme EKO výplně, které nezatěžují přírodu a vždy uděláme maximum pro to, abychom odpověděli na vaše dotazy.

DOLE 

Výsledky, které stojí za to

Věříme, že jste se o nás dozvěděli to, co vás zajímalo. V případě, že máte jakýkoliv dotaz, můžete nás kontaktovat na náš e-mail, případně nám můžete zavolat na naše zákaznické centrum. Budeme rádi, když si prohlédnete Před & Po, kde můžete najít, jak úspěšně naše produkty fungují. Těšíme se, až se i Vy stanete naší další spokojenou zákaznicí