Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč

O NÁS

Co je deNatura?

Česká značka přírodní kosmetiky se zaměřením na ženy a slečny, které chtějí ze síly přírody vytěžit maximum. Když jsme v roce 2019 přemýšleli, čím bychom mohli už tak přeplněný svět kosmetiky rozšířit, séra na řasy a obočí byla jasná volba. Naším cílem bylo utvořit jedinečné složení, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Píše se rok 2022 a my jsme se po úspěšném roce 2021 rozhodli rozšířit naši působnost i mimo řasová séra. Opět trávíme dlouhé noci u vývoje jedinečných produktů, které budou poslední věcí, kterou si rozhodnete v daném odvětví koupit. Společně s týmem slečen testujeme nové produkty, které se brzy stanou „povinnou výbavou“ každé pozorné ženy.

 

Kvalita vždy nad kvantitou

Vývoj řasových sér byl poměrně náročný. Dávali jsme si maximálně záležet na tom, aby celé složení dávalo smysl a skutečně obsahovalo prvky, které rozpoutají vaše „řasové boom“. Kvůli přísným požadavkům veškerých certifikací a osvědčení jsme strávili dlouhé noci hledáním těch nejlepších složek. 

U vývoje nám pomáhali odborníci ze světa kosmetiček, ale i nutričních specialistů. Naším cílem tak bylo utvořit jedinečný produkt, po kterém už zkrátka nebudete chtít zkusit nic jiného. Naše kvalita tak přináší každý měsíc radost a potěšení z výsledků stovkám zákaznic, které séra pravidelně nakupují.

 

Prodáváme produkty, které sami používáme.

Nespokojenost s nabídkou trhu byla hlavním důvodem, proč vůbec deNatura vznikla. Většina žen bojovala s pocitem, že zkrátka nejsou spokojené se svým obočím či řasami. Přírodní krása je za nás vždy ta nejlepší, proto jsme si zvolili cestu výtažků a extraktů z přírodních složek, které v jedinečné kombinaci utváří to nejlepší, co lze nabídnout

A my tomu opravdu věříme! Proto jsme se rozhodli poskytovat i garanci vrácení peněz v případě, že se nedostaví žádné výsledky. Našim zákaznicím nasloucháme a vážíme si všech upřímných názorů, díky kterým můžeme poskytovat jen to nejlepší.

Monca_foto

 

Proč zvolit právě naše produkty?

S deNaturou opravdu nemáte co ztratit. Jako jedni z mála nabízíme garanci vrácení peněz v případě, že by vám náhodou naše produkty nefungovaly. Díky tomuto máte sama jistotu, že jste nešlápla vedle. Na našich stránkách i sociálních sítích najdete plno recenzí a výsledků před a po. Veškeré naše produkty máme skladem v České republice a zpravidla je odesíláme do druhého dne. Používáme EKO výplně, které nezatěžují přírodu, a vždy uděláme maximum pro to, abychom odpověděli na vaše dotazy.

DOLE 

Výsledky, které stojí za to

Doufáme, že jste se o nás dozvěděla vše, co vás zajímalo. Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete nás kontaktovat na náš e-mail, případně nám můžete zavolat na naše zákaznické centrum. Budeme rádi, když si prohlédnete před & po a na vlastní oči se přesvědčíte, že naše produkty skutečně fungují. Těšíme se, až se i vy stanete naší další spokojenou zákaznicí