Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 900 Kč

Návod k používání séra na řasy a obočí

Často se nás lidé ptají, jak má vypadat správná aplikace našich sér na řasy a obočí. Ačkoliv se používání na první pohled zdá velmi jednoduché (což samozřejmě je), pro efektivní účinek sér je potřeba provádět pleťovou rutinu, která předchází samotnému nanesení. Pojďme se tedy podívat blíže na to, jak dosáhnout maximálního vyživení vašich řas a obočí.

Nejprve zhlédněte náš videonávod. Níže pak najdete psaný postup, který nám funguje nejlépe.


1) Umyjte si ruce a opláchněte obličej vodou

Čisté ruce jsou základ! K umytí použijte antibakteriální mýdlo. Tento návyk doporučujeme aplikovat několikrát denně, alespoň v případě mytí rukou. Současně omyjte obličej vodou.

2) Odlíčení make-upu 

Pleť důkladně vyčistěte kvalitním odličovačem. My třeba používáme odličovák na olejové bázi, který nečistoty krásně rozpustí. Odličovací přípravek prsty jemně vmasírujte do pleti a poté nechte alespoň 5 minut působit.

3) Tonizace pleti

K setření nečistot, které uvolnil odličovací olej, používáme tonikum, které zároveň připraví pleť pro lepší absorpci živin obsažených v sérech na řasy a obočí. Nakapejte tonikum na odličovací tampónek, kterým jemně setřete nečistoty. Pokud je potřeba, použijte více tampónů, abyste měli jistotu, že je pleť opravdu čistá.

4) Nanesení séra na řasy a obočí

To nejtěžší máte za sebou! Uff. Teď přijde ta lehčí část a tou je samotné nanesení sér na řasy a obočí. Sérum na řasy nanášejte stejně jako oční linku. Jen dávejte pozor, aby se vám roztok nedostal do oka. Není to nikterak nebezpečné, avšak mohla by nastat reakce v podobě zarudnutí očního okolí atp. Pokud si nevíte rady, jak sérum na řasy nanést, mrkněte na videonávod v čase 0:22. 

mceclip2-2

Aplikace séra na obočí je taktéž naprosto jednoduchá. Rozčesávala jste si někdy v minulosti obočí? Pokud ano, máte vyhráno! Přesně tímto způsobem se sérum nanáší. Opravdu nic složitého. Pokud byste ráda viděla aplikaci v praxi, pusťte si videonávod v čase 0:34. Chcete dosáhnout ještě lepších výsledků se sérem na řasy i obočí? Zkuste používat séra 2x denně (ráno a večer).

Snímek obrazovky 2022-11-28 v 21.10.22