Doprava ZDARMA a dárky v hodnotě 178 Kč ke každé objednávce

Návod k používání séra na řasy a obočí

Často se nás lidé ptají, jak má vypadat správná aplikace našich sér na řasy a obočí. Ačkoliv se používání na první pohled zdá velmi jednoduché (což samozřejmě je), pro efektivní účinek sér je potřeba provádět pleťovou rutinu, která předchází samotnému nanesení. Pojďme se tedy podívat blíže na to, jak dosáhnout maximálního vyživení vašich řas a obočí.

Nejprve zhlédněte náš video-návod. Níže pak najdete psaný postup, který je podle nás ten správný, a který v našem případě funguje.


1) Umyjte ruce a opláchněte obličej vodou

Čisté ruce jsou základ! K umytí použijte antibakteriální mýdlo. Tento návyk doporučujeme aplikovat několikrát denně, alespoň v případě mytí rukou. Současně omyjte obličej vodou.

2) Odlíčení make-upu 

Pleť důkladně vyčistíme kvalitním odličovačem. My třeba používáme odličovák na olejové bázi, který nečistoty krásně rozpustí. Odličovák prsty jemně vmasírujeme do pleti a poté necháme alespoň 5 minut působit.

3) Tonizace pleti

K setření nečistot, které uvolnil odličovací olej, používáme tonikum, které zároveň připraví pleť pro lepší absorbci živin jež se nachází v séru na řasy a obočí. V našem případě nakapeme tonikum na odličovací tampónek, kterým jemně setřeme nečistoty. Pokud je potřeba, použijeme více tampónů, abychom měly jistotu, že je pleť opravdu čistá.

4) Nanesení séra na řasy a obočí

To nejtěžší máme za sebou! Uff. Teď přijde ta lehčí část a tou je samotné nanesení sér na řasy a obočí. Sérum na řasy nanášíme stejně jako oční linku. Jen dávejte pozor, aby se vám roztok nedostal do oka. Není to nikterak nebezpečné, avšak mohla by nastat reakce v podobě zarudnutí očního okolí atp. Pokud si nevíte rady, jak sérum na řasy nanést, mrkněte na video-návod v čase 0:22. 

mceclip2-2

Aplikace séra na obočí je taktéž naprosto jednoduchá. Rozčesávala jste si někdy v minulosti obočí? Pokud ano, máte vyhráno! Přesně tímto způsobem se sérum nanáší. Opravdu nic složitého. Pokud byste ráda viděla aplikace v praxi, pusťte si video-návod v čase 0:34. Chcete dosáhnout ještě lepších výsledků se sérem na řasy i obočí? Zkuste používat séra 2x denně (ráno a večer).

Snímek obrazovky 2022-11-28 v 21.10.22