Doprava ZDARMA a dárky v hodnotě 178 Kč ke každé objednávce

Jak správně aplikovat sérum na řasy?

V dnešním článku jsme si pro vás připravili několik rad a tipů, které jsou nezbytně nutné k dosažení co možná nejlepšího výsledku z užívání našeho séra na řasy Denatura. Informace, které se dnes dozvíte doporučujeme pečlivě dodržovat a dbát na každý detail. Přeci jen jde vaši krásu a spokojenost. Tak pojďme na to..

Jak funguje sérum na řasy?

Stejně tak, jako se staráte o vaše vlasy, aby zůstaly zdravé a silné, i Vaše řasy si žádají jistou péči. Některá séra na řasy se zaměřují na posílení od kořínků až po konečky, zatímco jiná se spoléhají na škodlivé chemikálie. Séra Denatura jdou však přírodní cestou a do jejich složení jsou vybrány pouze ty nejlepší složky pro růst zdravých a dlouhých řas. Mezi významné přísady patří rostlinné extrakty, kyselina hyaluronová a peptidy, které společně tvoří dokonalou formuli pro stoprocentní účinek. Souhra všech obsažených složek dodá živiny jak ke kořínkům, tak i konečkům řas. Stejně jako rostliny v přírodě jsou zdravé podle zdraví kořene, to samé platí i u řas.

Naším složením se rozhodně netajíme. Pokud vás tedy zajímá přesné složení našich sér, klikněte zde.

Jak správně aplikovat sérum na řasy: Krok za krokem

Stejně jako aplikace make-upu má svá pravidla, i nanášení séra na řasy má svůj postup, který je nezaměnitelný a všem doporučujeme ho dodržovat. Ale nebojte, kroky ke správné aplikaci nejsou vůbec složité a jsme si jisti, že si je velice rychle osvojíte.

1. Základem je perfektně vyčištěná pleť

Velice častou chybou našich klientek bývá, že si před aplikací séra na řasy důkladně nevyčistí obličej. Mimo váš make-up se na vaši tvář i oči během dne usadí velká spousta bakterií, které po aplikaci mohou ve Vašich očích udělat pořádnou neplechu. Oči jsou totiž jednou z nejcitlivějších částí lidského tělo, a proto je opravdu dobré dbát na to, aby byly v co možná největším bezpečí. Nečistoty na vašem obličeji zároveň zabraňují vitamínům a výtažkům správně proniknout ke kořínkům Vašich řas a i to může být důvodem, proč výsledek není takový, jaký by si klientky přály.

Všem tedy doporučujeme před nanesením séra si pořádně odlíčit a umýt obličej, následně otřít čistým ručníkem. Nezapomeňte si také umýt ruce - i díky nim si do očí můžete nanést bordel či bakterie.2. Neaplikujte víc roztoku, než je potřeba

Oblíbené přísloví “méně je někdy více” v našem případě platí dvojnásob. Spousta zákazníků má pocit, že pokud nanesou dvojnásobné množství, řasy vyrostou rychleji. Bohužel tomu tak není. Štětečky jsou vyvinuty tak, aby do sebe nasály takové množství séra, které kořínky vašich řas potřebují. Není tedy potřeba sérum vícekrát namáčet. Vaše řasy si z pouhého jednoho přejetí po horní, či spodní lince oka vezmou to, co zrovna nejvíce potřebují.3. Naneste sérum na řasy správně

Pokud jste již v minulosti nanášela tekuté oční linky, máte vyhráno. Pro ty, kteří však nemají zkušenost s očními linkami přinášíme foto-návod, ze kterého ihned pochopíte, jak na to. 4. Po aplikaci chvilku počkejte

Jakmile si sérum nanesete, počkejte alespoň 90 sekund. Velmi častou chybou našich klientek je, že po nanesení séra ihned na obličej aplikují další přípravky (make-up, řasenka..). Sérum, které jste si zrovna aplikovala potřebuje pár sekund k tomu, aby se správně vstřebalo a mělo čas na to se dostat do hloubky kořínků vašich řas. Je to sice malý detail, ale i ten je v celé kúře velmi důležitý.

5. Používejte sérum pravidelně

Když poprvé zkoušíte naše sérum na řasy, je velice důležité dát mu dostatek času, trpělivosti a především pravidelnost užívání, aby ukázalo, co v něm opravdu je! Každé tělo je trošku jiné, stejně jako rychlost výsledků. Máme klientky, které se s úspěchem setkaly dříve. ale také klientky, ke kterým dorazily výsledky až trochu později. Finální výsledek je však vždy stejný - dokonalé dlouhé řasy, které výrazně zhoustly a ztmavly. Jak jsme již řekli výše, důležitá je PRAVIDELNOST. V té se totiž skrývá vždy to nejlepší, včetně naprosto skvělých výsledků.

Nejlepším možným způsobem, jak začít používat sérum na řasy pro dosažení dokonalých výsledků, je používat sérum pravidelně na noc po dobu 12 týdnů. Snažte se opravdu nevynechat jediný den. Během této doby se k Vašim řasám dostává to nejlepší, co si mohou přát - např. posilující složky, jakou je třeba extrakt z dýňových semínek.

12 týdnů je tedy optimální doba, za kterou se k vám dostanou viditelné výsledky, ze kterých budete “PAF”.

Držíme vám palce na Vaší cestě za dlouhými, hustými a zdravými řasami!