Doprava ZDARMA a dárky v hodnotě 178 Kč ke každé objednávce

Jak získat husté obočí pomocí séra na obočí deNatura

Jak získat husté obočí pomocí séra na obočí deNatura 

V minulosti byly ženy přesvědčeny, že tenké obočí je atraktivnější, než to husté. Aby toho dosáhly, obočí si vytrhávaly, či voskovaly. Trend se však v průběhu let změnil a každý by si přál husté obočí, které nebude potřebovat každodenní domalovávání a další úpravy. Cest, jak takové obočí získat, je mnoho. Jednou z nich je samozřejmě make-up, nebo třeba micro-blading. My Vám však nabízíme cestu, která bude pro vaše obočí nejpřirozenější, nejšetrnější a jistě nejjednodušší. 

Rádi bychom vám představili naše sérum na obočí, které během 3 měsíců dostane vaše obočí z bodu, kde nejste spokojená na bod, kdy nebudete mít potřebu přemýšlet nad jinými alternativami. V dnešním článku vysvětlíme základní informace, které byste měli o séru vědět. Také vám povíme, jak sérum funguje a ukážeme složení, které si zamilujete. Jdeme na to.. 


Jak sérum na obočí funguje?

V prvé řadě bychom rádi zdůraznili, že klíčem k úspěchu je PRAVIDELNOST. Sérum funguje v principu úplně stejně, jako sérum na řasy. Vitamíny, peptidy a další důležité složky po správné aplikaci vyživují folikuly chloupků, které jsou každým dnem silnější. Při pravidelné aplikaci obočí nabývá na hustotě, délce a zdraví. 

Za jak dlouho získáte husté obočí? 

Sérum na obočí, stejně jako všechny ostatní kosmetické procedury potřebuje čas, aby správně fungovalo. První změny budete pozorovat již po prvním měsíci pravidelného užívání. Lahvička obsahuje celkem 3ml roztoku, které vám vydrží 3-4 měsíce. Přesně takovou dobu zabere cesta k dokonalému obočí. Můžeme zaručit to, že se dočkáte výsledku, který se přejete. A pokud ne, využijte naší 100% garanci vrácení peněz. 

Co se stane, když sérum přestanu používat? 

Pokud sérum přestanete používat, vlasy se začnou postupem cyklů, které trvají zhruba 12 týdnů, postupně vracet na svou původní délku z důvodu, že již nadále nebudou dostávat potřebnou výživu. Máme pro ale dobrou zprávu. Po 3-4 měsících přechazíte do tzv. udržovací fáze, během které nemusíte sérum nanášet každý den. Bude bohatě stačit, když jej použijete 3-4 týdně. Vaše obočí by tak mělo zůstat dokonale husté. Pokud však zaznamenáte úbytek obočí, doporučujeme znovu zvýšit pravidelnost užívání.

 

Tak ať rostou!